Infostart.hu
eur:
384.26
usd:
332.73
bux:
123996.41
2026. április 2. csütörtök Áron
A megáradt Sajó miatt lezárt út Putnok és Sajóvelezd között 2020. október 15-én. Több utat is lezártak az esőzés utáni áradás miatt Borsodban.
Nyitókép: MTI/Vajda János

Utakat kellett lezárni a Sajó áradása miatt

Nem lehet közlekedni a Sajókazát Aggtelekkel összekötő úton. (A fotón a Sajó őszi áradása Putnok határában.)

A Sajó áradása miatt két út egy-egy szakaszát lezárták Borsod-Abaúj-Zemplén megyében – közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs osztályvezetője.

Pécsi Norbert Sándor tájékoztatása szerint az elmúlt időszak heves esőzései miatt a Sajó kilépett a medréből, ezért két útszakaszt is le kellett zárni.

Nem lehet közlekedni a Sajókazát Aggtelekkel összekötő úton, Sajókaza térségében az út első egy kilométeres szakaszán van teljes zár, az autósok Múcsony felé kerülhetnek. Szintén le kellett zárni a Putnok-Borsodbóta összekötő út Putnok és Sajóvelezd közötti egy kilométeres szakaszát, a közlekedők Vadna felé tudnak kerülni.

Címlapról ajánljuk
Toroczkai László: nem koalícióban gondolkodunk, hanem abban, hogy a mérleg nyelveként érvényesítsük a programunkat

Toroczkai László: nem koalícióban gondolkodunk, hanem abban, hogy a mérleg nyelveként érvényesítsük a programunkat

Álprobléma-e akár a migráció, akár a közelünkben dúló háború? Mit tenne a Mi Hazánk a demográfiai katasztrófa megfékezésére? Miért lenne alapvető fontosságú a magyar vidék fejlesztése? A Fidesszel vagy a Tiszával lépne-e koalícióra a Mi Hazánk Mozgalom, vagy egyikkel sem? Miért lehetne minta Magyarország számára Dél-Dakota? Egyebek között erről beszélt Toroczkai László, a Mi Hazánk elnöke, a párt választási listavezetője az InfoRádió Aréna című műsorában.

„Brüsszel kéri a védett benzinár eltörlését, a kormány nemet mond” – Kormányinfó a kampányhajrában

„A közvélemény-kutató szakma halott” – mondta egy kérdésre válaszolva Gulyás Gergely. Jelentős érdeklődés övezte a Szabó Bence- és a Gundalf-ügyet, a védett ár körüli problémát, illetve más kampánytémákat is, 10 nappal a választások előtt.
inforadio
ARÉNA
2026.04.02. csütörtök, 18:00
Makláry Ákos
görögkatolikus pap, a Keresztény Értelmiségiek Szövetségének elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×