392.15
366.29
67039.3
Cristiano Ronaldo, a Manchester United játékosa bemelegít a labdarúgó Bajnokok Ligája F csoportjának második fordulójában játszott Manchester United - Villarreal mérkőzés előtt a manchesteri Old Trafford Stadionban 2021. szeptember 29-én.
Nyitókép: MTI/AP/Dave Thompson

Megint kapott egy hármast a Barca, Koeman immár tényleg bajban van

A Barcelona egymást követő második BL-meccsén szenvedett súlyos vereséget. A Man United Ronaldo a 95. percben szerzett góljával győzött. A Juve legyűrte a címvédő Chelsea-t.

SL BENFICA–BARCELONA 1-0: Máris előnyben a portugálok, Weigl volt az előkészítő, Nunez a gólszerző.

BAYERN MÜNCHEN–DINAMO KIJEV 1-0. Robert Lewandowski gólkra váltotta a megítélt büntetőt, vezet a Bayern.

BAYERN MÜNCHEN–DINAMO KIJEV 2-0. Thomas Müller kiszolgálta Lewandowskit, a lengyelnek ma is nagy napja van.

SALZBURG–LILLE OSC 1-0: A német (amúgy nigériai apától és román édesanyától született) Karim Adeyemi tizenegyesgóljával vezet az osztrák bajnok.

jUVENTUS–CHELSEA 1-0: A második félidő 11. másodpercében gólt szerzett a Juve, Federico Chiesa révén.

WOLFSBURG–SEVILLA 1-0: Renato Steffen, a Farkasok svájci játékosa szerezte a mérkőzés első gólját.

MANCHESTER UNITED–VILLARREAL 0-1: Paco Alcacer góljával előnyben a spanyol csapat.

MANCHESTER UNITED–VILLARREAL 1-1: Telles máris kiegyenlített.Nagyon eltalálta a labdát.

SALZBURG–LILLE OSC 2-0: Újabb tizenegyes, újabb Adeyemi-gól.

SALZBURG–LILLE OSC 2-1: A török Burak Yilmaz szépített, ismét nyílt a mérkőzés.

BAYERN MÜNCHEN–DINAMO KIJEV 3-0. Serge Gnabry szerzett gólt, Leroy Sane labdájából.

SL BENFICA–BARCELONA 2-0: Rafa Silva góljával magabiztos portugál előny, bajban a Barca.

BAYERN MÜNCHEN–DINAMO KIJEV 4-0. Sané is lőtt egyet, nagy léptekben halad a Bayern a csoportelsőség felé.

BAYERN MÜNCHEN–DINAMO KIJEV 5-0. Chuopo-Moting is feliratkozott.

SL BENFICA–BARCELONA 3-0: Holnap reggeltől megint veszélyben lesz Ronald Koeman állása. Darwin Núnez lőtt még egy gólt.

WOLFSBURG–SEVILLA 1-1: Rakitic tizenegyeséből kiegyenlített az emberelőnyben játszó Sevilla.

MANCHESTER UNITED–VILLARREAL 2-1: A United nem játszott jól, de mégis nyert, mert van Cristiano Ronaldója. A 95. percben gólt szerzett.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló, szerdai mérkőzések

E csoport: Bayern München–Dinamo Kijev 5-0, Benfica–FC Barcelona 3-0. Az állás: 1. Bayern München 6 pont, 2. Benfica 4, 3. Dinamo Kijev 1, 4. Barcelona 0

F csoport: Atalanta–Young Boys 1-0, Manchester United–Villarreal 2-1. Az állás: 1. Atalanta 4 pont, 2. Young Boys 3, 3. Manchester United 3, 4. Villarreal 1.

G csoport: Salzburg–Lille 2-1, VfL Wolfsburg–Sevilla 1-1. Az állás: 1. Salzburg 4 pont, 2 Sevilla 2, 3. Wolfsburg 2, 4. Lille 1.

H csoport: Zenit–Malmö 4-0, Juventus–Chelsea 1-0. Az állás: 1. Juventus 6 pont, 2. Chelsea 3, 3. Zenit 3, 4. Malmö 0.