Lukrécia

juventus

2020.07.07. 23:51

Szenzációs második félidő: a Milan 4-2-re megverte a Juventust

Kiváló második félidőt játszott az AC Milan és a Juventus a Serie A történetének legnagyobb presztízsű rangadóján. A gól nélküli első játékrész után a Juve kétgólos előnyt szerzett, de a Milan a második félidő közepén tíz perc alatt fordított.
2020.07.04. 23:38

A Milan nagy szívességet tett a Juventusnak

Az AC Milan sokat segített a délután a torinói derbit magabiztosan megnyerő Juventusnak azzal, hogy a római Olimpiai Stadionban 3-0-ra megverte a Laziót. A címvédő Juve előnye immár hét pont a második helyezett fővárosiakkal szemben.
2020.07.04. 19:23

Simán hozta a derbit a Juventus

A torinói rangadón 4-1-re nyert a címvédő és listavezető az olasz labdarúgó-bajnokság 30. fordulójának szombati nyitómérkőzésén.
2020.06.30. 23:40

Dybala, Cristiano Ronaldo és Douglas Costa is szerzett gólt

Ötven percen keresztül tudta a Genoa éppen a Juventustól kölcsönvett kapusa, Mattía Perin feltartóztatni a bajnoki címvédő világklasszis csatárait. A második félidő nagy részében aztán érvényesült a Juve nagyobb tudása. Az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a Juve 3-1-re nyert a Genoa otthonában.
2020.06.29. 19:40

Juventus: két legenda is aláírt

A kapus Gianluigi Buffon és a védő Giorgio Chiellini is szerződést hosszabbított a Juventus labdarúgócsapatával.
2020.06.26. 23:35

Csak a második félidőben játszott az igazi Juventus

A Juventus könnyű mérkőzésben reménykedett a Lecce ellen az olasz labdarúgó-élvonal, a Serie A pénteki játéknapján, a 28. forduló nyitó mérkőzésén. Csak a végén lett az, pedig a kiesés ellen küzdő sárga-pirosak már a 32. perctől emberhátrányban játszottak Fabio Lucioni kiállítása miatt.
2020.06.22. 23:42

Sima győzelemmel folytatta a Juventus a bajnoki szereplését

A Juventus 36. perc alatt eldöntötte a Bologna elleni mérkőzést a Serie A 27. fordulójában. A torinóiak először nyertek, s először szereztek gólt az újrakezdés óta, miután a Milan és a Napoli elleni kupameccsükön sem született gól.
2020.06.13. 10:02

Csak erős idegzetűeknek: Ronaldo tizenegyese, Rebić karaterúgása

A Juventus a hazai gól nélküli döntetlennel, idegenben szerzett góllal jutott tovább a Milan ellen az Olasz Kupa döntőjébe. A mérkőzés legfontosabb két perce a 16-17. volt, Cristiano Ronaldo kihagyott tizenegyesével és Ante Rebić szabálytalanságával. Nézze meg őket!
2020.05.25. 21:25

Allegri munkára kész!

Úgy tűnik, hogy Massimiliano Allegri kész arra, hogy az egyéves, önként vállalt pihenő leteltével visszatérjen a kispadra. Bizonyos sajtóhírek szerint a Paris Saint-Germain lehet a következő állomáshelye.
2020.05.06. 18:30

2015: micsoda dupla tripla!

Ötven év, ötven mérkőzés – az Infostart.hu összeállította az elmúlt fél évszázad legfantasztikusabb futballmeccseit, minden évből egyet. 2015-ből a megállíthatatlan Messi, Suarez, Neymar hármas legnagyobb mérkőzését választottuk.