Infostart.hu
eur:
359.83
usd:
315.49
bux:
0
2026. július 27. hétfő Liliána, Olga

Utcai vécébe zárva találták meg a dédnagymamát

Egy utcai nyilvános vécében találták meg azt a 77 éves brit nőt, akit már a rendőrség is keresett.

Gwyneth Coles hazafelé tartott nyaralásából, amikor betért egy út mellett lévő vécébe Pickeringnél.

A takarító munkájával végezve  bekiálltott, hogy van-e bent valaki, de nem hallotta a 77 éves nő válaszát, így bezárta a vécét.

Az idős nő szerencséjére bevitte magával táskáját, így a ruháival be tudott takarózni éjszakára. Megpróbált segítséget hívni, de kiabálását nem hallotta meg senki.

A takarító másnap reggel hét órakor nyitotta ki a vécét, és meglepve látta, hogy az idős nő bent töltötte az éjszakát.

A dédnagymamáért családja és barátai aggódtak, ezért értesítették a rendőrséget, és el is kezdték keresni a nőt.

"Ebből egy jó családi történet lesz. A dédit bezárták a vécébe. Most mókásnak találom, de akkor egy kicsit sokkolónak tartottam" - mondta Gwyneth Coles.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter is felszólal, új alkotmánybírát választhat hétfőn az Országgyűlés

Magyar Péter is felszólal, új alkotmánybírát választhat hétfőn az Országgyűlés

Magyar Péter miniszterelnök napirend előtti felszólalásával kezdi újabb kétnapos rendkívüli ülését az Országgyűlés, amely hétfőn megválaszthatja Sonnevend Pál egyetemi tanárt alkotmánybírónak Hende Csaba helyére. Megvitatják a vagyonvisszaszerzési hivatalról és az ügynökakták nyilvánosságra hozásáról szóló törvényjavaslatokat is.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
Itt a várva várt fordulat: zuhan az olajár, emelkednek a tőzsdék!

Itt a várva várt fordulat: zuhan az olajár, emelkednek a tőzsdék!

Jó hangulatban indul a hét a piacokon, miután az elmúlt órákban nem támadta tovább egymást az Egyesült Államok és Irán. Sőt, utóbbi jelezte, hogy felfüggeszti a támadásokat, amennyiben az USA is így tesz.  A hírre meredeken esik az olajár és már láthattunk egy felpattanást Ázsiában, de Európában is nagyobb emelkedéssel kezdődhet a hét.   Ami a gazdasági eseményeket illeti, Németországban hétfőn érkezik az IFO gazdasági hangulatindex friss adata, míg Amerikában a tartós fogyasztási cikkek rendelésállományáról közölnek statisztikát.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×