Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 21. vasárnap Tamás

Eltévedt négy fiatal Budapesten, rendőrök találták meg őket

A telefonjuk már majdnem lemerült, az utolsó hívással a budapesti rendőröktől kértek segítséget az eltévedt fiatalok.

Négy gyáli barát kirándulni ment csütörtök este Budapest II. kerületébe, az Oroszlán szikla környékére, de eltévedtek. A mobiltelefonjuk időközben szinte teljesen lemerült, így amikor már csak pár százalékot mutatott a telefon akkumulátor töltöttsége úgy döntöttek, hogy hívják a rendőrséget.

A bejelentő elmondta a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központ munkatársának, hogy mi történt, és hogy azért kérnek segítséget, mert már nagyon fáznak, mivel órák óta a hideg téli éjszakában keresik az erdőből kivezető utat.

Az ügyeletes tiszt azonnal értesítette a hegyvidéki kollégáit, akik a bejelentéstől számított egy órán belül megtalálták az eltévedt fiatalokat.

A járőrök a szolgálati járművel elvitték a gyáli fiatalokat a saját autójukhoz, amivel a kirándulás helyszínére érkeztek - írja a police.hu.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×