Infostart.hu
eur:
389.27
usd:
335.7
bux:
123486.31
2026. március 25. szerda Irén, Írisz
Nyitókép: Facebook/Előválasztás 2021/Bordás Róbert/aHang

A tévévita felpörgette az előválasztási kedvet

Közel 96 ezren vettek részt csütörtökön az előválasztáson.

Összesen 95 708-an szavaztak az ellenzéki előválasztáson csütörtökön.

  • Sátorban 75 475,
  • Online 20 233 ember voksolt.

A csütörtöki nap majdnem megdőlt az eddigi rekord.

Öt nap alatt 441 589-en vettek részt az előválasztáson, és szavaztak a DK-s Dobrev Klárára vagy a Mindenki Magyarországa Mozgalom jelöltjére, Márki-Zay Péterre.

Már több mint 127 ezer olyan szavazó vett részt a második fordulóban, aki az elsőben még nem - közölték az előválasztás Facebook-oldalán.

Voksolni még szombatig lehet. A szavazatokat vasárnap számolják meg, és várhatóan késő éjjel jelentik be az eredményt.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor: fokozatosan leállítjuk az ukrajnai gázszállításokat

Orbán Viktor: fokozatosan leállítjuk az ukrajnai gázszállításokat

A szerdai kormányülésen előterjesztést tesz a miniszterelnök. Orbán Viktor közölte: Ukrajna 30 napja blokkolja az olajszállítást hazánk felé a Barátság kőolajvezetéken, a magyar kormány szerint Ukrajna politikai okokból nem indítja újra a korábban megtámadott létesítmény működését.

„Végig vele vagyok!” – Orbán Viktorról posztolt az amerikai elnök

Donald Trump amerikai elnök támogatásáról biztosította Orbán Viktor magyar miniszterelnököt a közelgő magyarországi parlamenti választáson a Truth Social közösségimédia-platformján közzétett bejegyzésében.
inforadio
ARÉNA
2026.03.25. szerda, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×