395.88
372.83
65674.41

A Bayern és a Man City már továbbjutott, döntetlen a torinói rangadón

A labdarúgó Bajnokok Ligája keddi játéknapján két mérkőzésen 11, a további hat találkozón csak öt gól esett. A Real Madrid döntetlennel zárta a torinói rangadót, s szinte már továbbjutott. Már biztosan a tavaszi folytatásba kerül a Bayern München és a Manchester City.

Az első gól az este folyamán Manchesterben esett: Sergio Agüero tizenegyesből lőtte. Az argentin játékosnak ez a hatodik mérkőzése sorozatban, amelyen gólt szerzett. Mindössze két CSZKA-futballista ért addig a labdához, ameddig a kapujukba nem került a labda. A büntető előtt egy korábbi Manchester United-játékos, Zoran Tosics szabálytalankodott.  Manchester City-CSZKA Moszkva 1-0

Gól esett Dániában is: vezetnek a hazaiak a norvég Braaten góljával. Köbenhavn-Galatasaray 1-0
Torinóban jó iramú a rangadó, az első negyedóra legnagyobb helyzetét Cristiano Ronaldo alakította ki, majd lövése alig kerülte el a jobb alsó sarkot. Buffon, úgy tűnt, rajta volt a labdán.
Az Olympiakosz is előnybe került, Konsztantinosz Manolasz révén. Olympiakosz-Benfica 1-0
Torinóban Pepéről a saját kapuja felé került a labda, Iker Casillas óriási bravúrral mentette meg a csapatát a góltól.
Lehet, hogy a manchesteri lesz a nap legsimább mérkőzése, már 2-0-ra vezet a City. Sergio Agüero akcióból is bevette az oroszok hálóját. Samir Nasri beadása után egyéni játékból szerezte a másodikat.  Manchester City-CSZKA Moszkva 2-0
A manchesteri Etihad stadionban másfélszer annyi gól esett eddig, amennyi az összes többi pályán. A City ugyanis már 3-0-ra vezet, Álvaro Negredo talált a hálóba. Manchester City-CSZKA Moszkva 3-0
Torinóban jó iramú, de egyelőre gól nélküli a mérkőzés. A második negyedóra vitathatatlanul a Juventusé volt, a Real Madrid csak Iker Casillasnak köszönheti, hogy őrzi a döntetlent.
A madridi meccsen a Real, Torinóban a Juve kapott büntetőt az első félidőben. Varane buktatta Pogbát. Vidal lőtte a büntetőt, s védhetetlenül felrúgta a labdát a bal felsőbe. Juventus-Real Madrid 1-0
Szépített az orosz csapat Manchesterben. Az elefántcsontparti Seydou Doumbia lőtte a becsületgólt. Manchester City-CSZKA Moszkva 3-1
Megkezdődtek a második félidők. Az első öt perc sehol sem hozott gólt.
Már négynél tart a City: Alvaro Negredo kiegyenlítette az Agüeróval vívott gólpárbajt. Manchester City-CSZKA Moszkva 4-1
Kiegyenlített a Real Madrid! Martin Cáceres rosszul passzolt hátrafelé, Ronaldo beleért, a labda Benzemához került, a francia kiugratta a tisztán a tizenhatoson belülre törő CR7-est. Cristiano Ronaldo pedig belőtte a nyolcadik (!) gólját a mostani kupasorozatban. A negyedik mérkőzésén. Juventus-Real Madrid 1-1
Majdnem vezetést szerzett a Madrid, Xabi Alonso óriási lövése után a kapufáról pattant ki a labda.
Noha néhány percen keresztül a madridiak játszottak fölényben, ismét Iker Casillas bravúrja következett.
Gareth Bale megéri a pénzét! Noha ebben semmi pejoratív nincsen, talán még kicsit túlzás. Inkább úgy igaz, törlesztett. A walesi megszerezte első BL-gólját. Cristiano Ronaldo labdája után kibillentette védőjét az egyensúlyából, s szép lövéssel bevette Buffon kapuját. Juventus-Real Madrid 1-2.
Cáceres most jó helyre adta a labdát. Beadása után, az ismét hibázó Varane mellől, Fernando Llorente fejelte a kapuba a labdát. Juventus-Real Madrid 2-2
Eddig bírta a Viktoria Plzen: mario Mandzukic megszerezte a címvédőnek a vezetést. Viktoria Plzen-Bayern München 0-1
Torinóban ezúttal Real Madrid-helyzet maradt ki, Karim Benzema lőtt a kapu mellé.
Meglepetés Párizsban: Demy de Zeeuw révén előnyben a belgák. PSG-Anderlecht 0-1
Ibrát felbosszantotta a gól. Zlatan Ibrahimovic azonnal kiegyenlített. PSG-Anderlecht 1-1
San Sebastianban a Manchester United kapott egy ajándék tizenegyest Ashley Young műesése után. A büntetőt a csereként beállt Robin van Persie kihagyta, marad a 0-0 a Real Sociedad és a Man United találkozóján.
Seydou Doumbia a nap harmadik duplázója az Etihad Stadionban. Tizenegyesből faragott a hátrányból. Manchester City-CSZKA Moszkva 4-2
Alvaro Negredo a 90. percben lőtt még egy gólt - a City nem ezzel, hanem a győzelemmel, története során először, már bekerült a tavaszi folytatásba. Manchester City-CSZKA Moszkva 5-2