Infostart.hu
eur:
381.25
usd:
321
bux:
126465.52
2026. január 26. hétfő Paula, Vanda

A szeptember 11-i terrortámadásról forgat Charlie Sheen

A New York-i ikertornyok elleni terrortámadásról szóló akciódrámát forgat Whoopi Goldberg és Charlie Sheen.

A Nine Eleven című független produkció felvételei a héten kezdődtek meg - értesült a Variety.com.

A filmet Martin Guigui rendezi, aki együtt írta a forgatókönyvet Steven Golebiowskival. A történet öt ember túlélésért folytatott küzdelméről szól, akik 2001. szeptember 11-én a Világkereskedelmi központ egy liftjében ragadnak, amikor a tornyokat terrortámadás éri.

A szereposztásban Luis Guzmán, Wood Harris és Olga Fonda neve is olvasható. A filmet Kaliforniában, a Long Beach-i Thunder stúdióban forgatják. A stúdió produkciós partnerei a Sprockefeller Pictures, a Vitamin A Films és a Sunset Pictures. A film producere Martin Sprock, Dahlia Waingort és Warren Ostergard. Az executive producerek között szerepel Sheen menedzsere, Mark Burg is.

Guigui - aki rendezőként a Swing és a Csajozók társasága című filmeket is jegyzi - elmondta, hogy a Nine Eleven érzelmekben gazdag utazás, és különösen örül a remek szereplőgárdának. "Charlie és Whoopi is bennszülött New York-i, és erősen kötődnek ehhez a történethez.

Címlapról ajánljuk
Faragó Tamás az elveszített Eb-fináléról: egy döntő megnyerése nemcsak logikai, hanem spirituális tudást is igényel

Faragó Tamás az elveszített Eb-fináléról: egy döntő megnyerése nemcsak logikai, hanem spirituális tudást is igényel

A magyar férfi vízilabda-válogatott Eb-ezüstérme értékes eredmény, de persze „magyar pólósnak egy döntőt elveszíteni mindig fájdalmas” – mondta az InfoRádióban a Nemzet Sportolója. Úgy véli, a magyar játékosok az utolsó, a legfontosabb meccsre sajnos elfáradtak. Arról is beszélt, hogy ennek a magyar válogatottnak még meg kell tanulnia, milyen játékkal lehet hatékonyan megvívni egy-egy világverseny fináléját.

Szerdán lesz kormánydöntés a januári rezsiszámlákról

Mindenki számára fair megoldást keres a rezsistop munkacsoport – mondta Lantos Csaba energiaügyi miniszter hétfőn Budapesten sajtótájékoztatón azzal kapcsolatban, hogy a kormány múlt héten úgy döntött, átvállalja a januári fűtés többletköltségét.
inforadio
ARÉNA
2026.01.26. hétfő, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Teljesek az amerikai biztonsági garanciák Ukrajna számára, ezrek fagyoskodnak Kijevben – Háborús híreink hétfőn

Teljesek az amerikai biztonsági garanciák Ukrajna számára, ezrek fagyoskodnak Kijevben – Háborús híreink hétfőn

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök vasárnap bejelentette, az Ukrajnának adandó amerikai biztonsági garanciákról szóló dokumentum 100 százalékban megvan, már csak aláírásra, illetve az amerikai és az ukrán törvényhozás általi ratifikációra vár. A bejelentés azt mutatja, hogy előrelépés történt az Abu Dzabiban pénteken és szombaton zajlott, háromoldalú (orosz, ukrán, amerikai) tárgyalásokon, amelyek e hét vasárnapján folytatódnak. Az orosz támadások azonban nem maradnak abba: Vitalij Klicsko kijevi polgármester tegnapi bejelentése szerint a fővárosban 1300 épület maradt fűtés nélkül az orosz csapások nyomán. Cikkünk folyamatosan frissül az ukrajnai háború eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×