Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 28. vasárnap Kamilla

Lángol egy kamion az M15-ös autóút Hegyeshalom felé vezető oldalán

Terepjáró és kamion karambolozott Győr-Moson-Sopron megyében, az M15-ös autópálya 4-es kilométerénél, a Hegyeshalom felé vezető oldalon csütörtökön kora reggel - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Két ember meghalt, egy megsérült az M15-ös autóúton, a 4-es kilométernél, Hegyeshalom és Rajka között történt csütörtök reggeli balesetben, amelyben terepjáró és kamion ütközött össze. Az autóutat lezárta a rendőrség - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel.

Schreindler Ágnes elmondta, hogy a terepjáróban utazó három embert a tűzoltók vágták ki a roncsból, ketten közülük életüket vesztették.

A kamion teljes terjedelmében égett, a tüzet a lébényi és a mosonmagyaróvári tűzoltók oltották el.

Füves Tamás, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense közölte, hogy a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az autóút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták, egyik irányból sem engedik fel a forgalmat. Kerülni Rajkán keresztül lehet.

Címlapról ajánljuk
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×