Infostart.hu
eur:
354.04
usd:
309.38
bux:
141741.65
2026. július 3. péntek Kornél, Soma

Kirúgták a gyáva matadort - videóval

Elbocsátottak állásából egy fiatal mexikói matadort, aki annyira megijedt az őt üldöző bikától, hogy elhajította a vörös posztót, a védőpalánk mögé menekült, és nem volt hajlandó visszatérni a küzdőtérre.

A Mexikóvárosban tartott bikaviadalról készített fotók és videók bejárták a világot. A videómegosztó oldalakon az elmúlt napokban több tízezren nézték végig, ahogy a 22 éves Christian Hernandez az állat első támadására kimenekül a küzdőtérről. A viadal szervezői hiába próbálták rábeszélni a matadort, hogy folytassa a küzdelmet, ő nem volt hajlandó farkasszemet nézni a több mint féltonnás bikával.

Később udvariasan elnézést kért a nézőktől, ám azt is kijelentette, nem akarja tovább ezt a foglalkozást űzni. "Most ébredtem rá, hogy egyszerűen nem ez az én utam, nincs meg hozzá a kellő tehetségem" - mondta Hernandez, aki néhány hónapja sebesült meg az egyik bikaviadalon. Munkaadói azonnal felbontották vele a szerződést.

Címlapról ajánljuk
Ronaldo gólt lőtt, lecserélték, de a portugálok végül továbbjutottak Horvátország ellen a vb-n

Ronaldo gólt lőtt, lecserélték, de a portugálok végül továbbjutottak Horvátország ellen a vb-n

A 94. percben szerzett fejesgóllal Portugália legyőzte Horvátországot, és a nyolcaddöntőbe jutott a foci-vb-n. A 40 éves világsztár Cristiano Ronaldo lőtte a portugálok első gólját, aztán a meccs végén lecserélték. Ronaldo hajdani Real-csapattársa, a szintén veterán horvát Luka Modric ezzel búcsúzott a vb-ktől. A portugálok következő ellenfele az osztrákokat simán, 3-0-ra verő Spanyolország lesz.

Húsbavágó kormányhatározatok kerültek nyilvánosságra

A Magyar Közlönyben megjelent a Nemzeti Együttműködési Alap (NEA) működésének átvilágításáról és felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat, valamint a kormányhatározat az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének teljes körű feltárásáról és az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltáráról szóló új szabályozás végrehajtásával kapcsolatos intézkedésekről.
Valósággal letarolják az oroszokat a drónok, új célpontot jelölt meg Moszkva - Híreikn az orosz-ukrán háborúból pénteken

Valósággal letarolják az oroszokat a drónok, új célpontot jelölt meg Moszkva - Híreikn az orosz-ukrán háborúból pénteken

A folyamatos ukrán dróntámadások következtében a Krím-félszigeten az áram- és üzemanyag ellátás után a víz is akadozni kezdett. Moszkvában folyamatosan ütik az elektronikus hálózatot Kijev fegyverei, ugyanakkor az ukránoknál is akad gond: továbbra is alacsonyak a készletek légvédelmi rakétákból. Oroszosz jelentések szerint folyik a harc a donyecki Liman elfoglalásáért, a településen húzódik az egyik utoló védvonal a kulcsfontosságú erődváros, Szlavjanszk előtt. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×