Infostart.hu
eur:
356.27
usd:
302.51
bux:
134265.27
2026. május 11. hétfő Ferenc
Nyitókép: Fővárosi Nagycirkusz

Különleges karácsonyi darabbal készül a Fővárosi Nagycirkusz

Külföldi világsztárokkal a főszerepben mutatja be a Fővárosi Nagycirkusz a Csillagtánc című darabot, amelyet október 29-től december 31-ig elegáns és klasszikus cirkuszi díszletek mellett karácsonyi hangulatban lehet látni – mondta az InfoRádiónak a Fővárosi Nagycirkusz szakmai vezetője.

A Csillagtánc című darab egy klasszikus karácsonyi cirkuszműsor, telis-tele világszámokkal – fogalmazott az InfoRádióban Greaser József.

Ennek keretében számos olyan produkciót hoz el a Fővárosi Nagycirkusz, ami a soron következő, januári Budapesti Nemzetközi Cirkuszfesztiválon is szerepelni fog, tehát az érdeklődő egy igazán nívós műsorra számíthatnak – tette hozzá a szakmai vezető.

A legtehetségesebb artisták és cirkuszművészek a világ minden tájáról érkeznek, Etiópiától Oroszországon át Mexikóig, köztük egy olyan légtornász csoporttal, akik egy egészen

különleges attrakcióra készülnek a trapézszámban

– jegyete meg Greaser József.

A Csillagtánc premierje október 29-én, pénteken lesz, és egészen december 31-ig lesz műsoron.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Navracsics Tibor: ugyanaz tette naggyá a Fideszt és okozta részben a választási katasztrófáját

Navracsics Tibor: ugyanaz tette naggyá a Fideszt és okozta részben a választási katasztrófáját

A választások után beinduló igazságszolgáltatásról, az Európai Bizottságból a magyar belpolitikába való visszatérésről, a választási vereség okairól, a Tisza-kormány várható kétharmados törvénykezéséről, az uniós források hazahozatalának kihívásairól és a minisztériumi átadás-átvételről is beszélt Navracsics Tibor, az Orbán-kormány közigazgatási és területfejlesztési minisztere az InfoRádió Aréna című műsorában.

Bizottsági meghallgatások: túl az első napon a Tisza leendő miniszterei – ez történt ma

Véget ért a Tisza-kormány miniszterjelöltjeinek – Orbán Anitának, Pósfai Gábornak, Ruszin-Szendi Romulusznak, Tarr Zoltánnak, Tanács Zoltánnak, Hegedűs Zsoltnak, Gajdos Lászlónak, Kapitány Istvánnak, Bóna Szabolcsnak, Vitézy Dávid, valamint Lannert Juditnak – országgyűlési bizottsági meghallgatása a hétfői napra.
inforadio
ARÉNA
2026.05.12. kedd, 18:00
Unoka Zsolt
pszichiáter, pszichoterapeuta, a Semmelweis Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×