Infostart.hu
eur:
359.82
usd:
315.52
bux:
143471.05
2026. július 27. hétfő Liliána, Olga
Baleseti helyszínelés a budapesti Ferdinánd híd közelében 2020. január 4-én. Gesztesi Károly 56 éves színművész vezetés közben rosszul lett, infarktust kapott. Kocsijával félreállt, ám hiába jött gyorsan a segítség és próbálták 50 percen keresztül újraéleszteni, az orvosok nem jártak sikerrel.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Vele beszélt Gesztesi Károly tíz perccel a halála előtt

Az autójában menet közben elhunyt színész keresésére a fellépésre induló társai indultak.

Az 56 éves színész szombaton a budapesti Ferdinánd hídnál vezette az autóját, amikor vezetés közben rosszul lett, infarktust kapott. Kocsijával félreállt, ám hiába jött gyorsan a segítség és próbálták 50 percen keresztül újraéleszteni, az orvosok nem jártak sikerrel.

Gesztesi Károly a Bánfalvy Stúdió társulatával utazott volna egy szegedi fellépésre, a busznál vártak rá színésztársai, és az autójából még fel is hívta a producert, Bánfalvy Ágnes férjét, Horváth Csabát. A Borssal a színésznő közölte, Gesztesi csak annyit mondott, "Csabikám, jó a forgalom, mindjárt ott leszek".

Negyven percig hiába vártak rá, nem vette fel a telefonját, de azt hitték, hogy defektet kapott vagy kifogyott az autójából a benzin. Mivel hosszú várakozás után sem érkezett meg, Horváth Csaba Mezei Réka Lédával útnak indult megkeresni. A Ferdinánd hídhoz érve a rendőröktől tudták meg, hogy tragédia történt. Azonnal lemondták az előadást, a színészeket pedig hazaküldték.

Címlapról ajánljuk

Lando Norris nyerte a Forma–1-es Magyar Nagydíjat

Norris csapattársa, Oscar Piastri váltóhiba miatt néhány körrel a befutó előtt a második helyről esett ki. A négyszeres világbajnok Max Verstappen végzett a második helyen. A vb-pontversenyt vezető Kimi Antonelli lett a harmadik, és 50 pontra növelte előnyét a pontversenyben.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×