eur:
414.79
usd:
400.02
bux:
78665.14
2024. december 19. csütörtök Viola
The photo was taken from left side of window of commercial airplane, Fukuoka International Airport (FUK) to Tokyo Haneda International Airport (HND) in the daytime.
Nyitókép: Taro Hama @ e-kamakura/Getty Images

Megint kényszerleszállást kellett végrehajtania egy Boeing utasszállítónak - videó

Ezúttal az egyik kerék hidraulikájának folyadéka szivárgott a gépből a levegőben.

Újabb problémák merültek fel a Boeing repülőivel: március 11-én egy Sydney-ből San Franciscóba indult Boeing 777-esből kezdett szivárogni folyadék az egyik kerék hidraulikus rendszeréből, röviddel a felszállás után - írta a Mail Online. A gép rövid repülés után - miközben némi üzemanyagot eresztett ki a szárnyban lévő tárolókból, ami megszokott eljárás ilyen esetekben landolás előtt - simán leszállt az ausztrál nagyváros repülőterén.

Nemrég pedig a United Airlines egyik Boeing 777-es repülőgépének kapitánya jelezte, hogy lehetséges műszaki hiba miatt kényszerleszállást hajt végre Los Angelesben, írta a Reuters. A hiba mibenlétét nem részletezték, csak hogy a texasi Dallasból indult, 23 éves Boeing 777-es útja ettől eltekintve zavartalan volt, ahogy a leszállás is problémamentesen lezajlott és a gép simán elgurult a számára kijelölt utashídhoz.

A Boeing-gépek hibái szinte napi szintű szereplői a híreknek azóta, hogy egy lehetséges vészkijáratként beépített elem januárban kiszakadt egy új Boeing 737 Max gép oldalából (és egy családi ház kertjében találtak rá).

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2024.12.20. péntek, 18:00
Lehel László
a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet elnök-igazgatója
Putyin bejelentette: Megszűnik a gáztranzit Ukrajnán át, Magyarország is lépéskényszerben

Putyin bejelentette: Megszűnik a gáztranzit Ukrajnán át, Magyarország is lépéskényszerben

Az orosz-ukrán gáztranzit-megállapodás év végén lejár, Vladimir Putyin csütörtöki bejelentése szerint új szerződés nélkül. Az ukrán elnök, Volodimir Zelenszkij, megerősítette, hogy Kijev nem hosszabbítja meg az orosz gázt szállító szerződést, míg közép-európai vezetők a gázellátás biztosításán dolgoznak. Az ügy megosztottságot kelt az EU-ban, amely 2027-ig tervezi felszámolni Moszkvával szembeni energiakitettségét.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×