Infostart.hu
eur:
355.52
usd:
311.49
bux:
140410
2026. július 2. csütörtök Ottó
Prison concept. Jail bars and metal handcuffs on the floor, dark background. 3d illustration
Nyitókép: Rawf8/Getty Images

A fotocellás ajtó és a bolti tolvaj találkozásából Benny Hill se hozott volna ki többet – videó

A férfi elektromos fogkefét próbált lopni, de rajtakapták, erre burleszkbe fordult a jelenet.

Fotocellás ajtó szárnyai közé szorult egy drogériából menekülő férfi. A budapesti nyomozók most fejezték be a nyomozást – olvasható a police.hu olalon.

Elektromos fogkefét próbált lopni a gyanú szerint egy fiatal férfi 2021. június 14-én egy IX. kerületi drogériából. Az eladók észrevették a lopást, ezért bezárták a kijáratot. A férfi visszaadta a fogkefét, majd menekülni próbált. Szétfeszítette a fotocellás ajtó szárnyait, hogy kibújjon, de közészorult.

Segélykiáltásait hallva néhány jóhiszemű járókelő kiszabadította, ő pedig elfutott. A ferencvárosi rendőrök azonosították, majd elfogták a 25 éves H. Tamást. A férfit lopás és rongálás vétség megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. A nyomozók a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, a keletkezett iratokat átadták az illetékes ügyészségnek.​

Címlapról ajánljuk
Jól jött az enyhülés, de megtépázták az országot a szerdai viharok

Jól jött az enyhülés, de megtépázták az országot a szerdai viharok

Mukics Dániel, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője az InfoRádióban elmondta: több mint 520 helyen volt szükség a tűzoltók beavatkozására országszerte a viharkárok miatt, főként kidőlt fák, leszakadt ágak, villámárvizek és elöntött pincék miatt. A szóvivő arra vonatkozóan is adott pár tanácsot, hogyan vészelhető át az ítéletidő, ha éppen házon kívül ér utol minket.
inforadio
ARÉNA
2026.07.02. csütörtök, 18:00
Vasas Gábor
a HUN-REN Balatoni Limnológiai Kutatóintézet főigazgatója
Egyre jobb a hangulat az európai tőzsdéken

Egyre jobb a hangulat az európai tőzsdéken

Újra az AI és chip sztori mozgatja a tőzsdéket, eladói nyomás alá kerültek az ázsiai részvénypiacok, élén a dél-koreai tőzsdével, miután ismét megingott a befektetők bizalma a mesterséges intelligenciához kapcsolódó technológiai részvényekben. A hangulatot elsősorban az AI-infrastruktúrára fordított kiadások fenntarthatóságával kapcsolatos aggodalmak rontották, ami különösen érzékenyen érintette a félvezetőgyártókat, a Samsung és az SK Hynix árfolyama is jelentősen esett, követve az amerikai chipgyártó részvények tegnapi esését. Az európai tőzsdéken csütörtökön jó a hangulat, a magyar részvénypiac felülteljesít.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×