Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 8. vasárnap Zoltán
Rendőrautók a főváros III. kerületében, ahol több lövéssel végeztek egy nővel hajnalban 2018. november 21-én. A bűncselekménnyel gyanúsítható férfit a helyszín közelében elfogták.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Újabb információk a békásmegyeri gyilkosságról

Budapest III. kerületében, a Virág utcában több lövéssel megöltek egy nőt. A tettest elfogták, a gyilkosságról újabb hírek érkeztek.

A rendőrségre 2018. november 21-én hajnali 5 óra 37 perckor érkezett bejelentés arról, hogy a Budapest III., Virág utcában lövéseket hallottak, a járdán pedig egy nő fekszik. A helyszínre érkező rendőrökkel a mentőszolgálat munkatársai közölték, az 56 éves budapesti nőt több lövés érte. A sérült életét a gondos és szakszerű orvosi ellátás sem tudta megmenteni, 6 óra 11 perckor meghalt. A nyomozás és az elfogás részleteiről a police.hu oldalon közöltek részleteket.

A rendőrség hamar kiderítette, hogy az elkövető személygépjárművel menekült el a helyszínről. A gépjárművet a térfigyelő kamerák segítségével találták meg a gyilkosság helyszínétől nem messze, a szintén III. kerületi Meggy és Parlag utcák kereszteződésénél.

A személygépjárműhöz elsőként érkező bűnügyi bevetési osztály munkatársai azt látták, hogy

a kocsiban egy kezében valószínűleg fegyvert tartó, szemmel láthatóan bódult férfi ül.

Esélyt sem adtak esetleges ellenállására: 7 óra 25 perckor elfogták a 67 éves L. József budapesti lakost.

A férfi a helyszínen beismerte a bűncselekmény elkövetését, tettét korábbi személyes sérelmével indokolta. L. József ellen emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatják az eljárást. Az életvédelmi osztály nyomozói a bűncselekmény körülményeinek teljeskörű tisztázása érdekében további szemtanúkat keresnek.

Címlapról ajánljuk
A Fidesz gyűjtötte eddig a legtöbb érvényes aláírást a választásokra

A Fidesz gyűjtötte eddig a legtöbb érvényes aláírást a választásokra

Lezárult az ajánlóívek leadásának szakasza, a Nemzeti Választási Iroda legfrissebb statisztikái pedig pontos képet festenek a pártok jelenlegi mozgósítási erejéről. Míg a nagy formációk több tízezer érvényes ajánlást tudtak felmutatni, addig a kisebb szervezeteknél a puszta matematikai túlélés a tét.
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×