Infostart.hu
eur:
385.33
usd:
331.69
bux:
122116.72
2026. január 16. péntek Gusztáv
Így hullottak a trélerről az autók az M1-esre - fotók

Így hullottak a trélerről az autók az M1-esre - fotók

Szalagkorlátnak ütközött egy tréler a sztráda 46-os kilométerszelvényénél, Óbarok térségében. Hárman könnyebben megsérültek.

A sztráda Budapest felé vezető oldalán haladt egy bolgár autószállító. A gépkocsivezető nem az elhelyezett rakomány sajátosságainak megfelelően választotta meg járműve sebességét, aminek következtében a pótkocsi „beszitált”. A sofőr elvesztette uralmát a járműszerelvény irányítása felett és a jobb oldali, majd a pályatesteket elválasztó szalagkorlátnak ütközött - írja  a Police.hu.

A járműszerelvény tengelye körül félig megpördült, és a szalagkorlátba akadt. A rajta elhelyezett rakomány rögzítő hevederei elszakadtak, és három autó az úttestre zuhant. Kettő jármű a Budapest, egy a Győr felé vezető oldalra esett. Pár perc múlva a Győr felé vezető oldalon egy kisbusz vezetője későn észlelte a kivilágítatlan a belső forgalmi sávban keresztben álló gépkocsit, és oldalának ütközött.

A balesetben három fő könnyen sérült, akiket a mentőszolgálat munkatársai kórházba vittek.

Így hullottak a trélerről az autók az M1-esre - fotók

Így hullottak a trélerről az autók az M1-esre - fotók

Így hullottak a trélerről az autók az M1-esre - fotók

Így hullottak a trélerről az autók az M1-esre - fotók

Címlapról ajánljuk

A legtöbb helyen nem szabad a jégre menni a tavainkon, folyóinkon

Az életével játszik, aki sétálgat a Duna jegén. A hévégén is kitart a kemény fagy és sokan foglalkozhatnak azzal a gondolattal, hogy előveszik a korcsolyájukat és ellátogatnak valamelyik befagyott természetes vízhez, ehhez azonban előzetesen több dolgot tudni kell. Például a legnagyobb tavakon nem alakult ki ehhez elég vastag jég, máshol pedig néhány praktikát érdemes észben tartani.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×