Infostart.hu
eur:
389.29
usd:
337.77
bux:
122635.77
2026. március 17. kedd Gertrúd, Patrik

Shakespeare belehalt

Rosszul végződött a szökési kísérlet William Shakespeare számára: a vízibivaly három autót összetört, de csak ő nem élte túl a balesetet.

A William Shakespeare-nek nevezett vízibivaly az angliai Cumbriában szökött meg; kitört a karámból, és kifutott a közeli A590-es főútra. Ott aztán jó nagy kalamajkát okozott.

Először belerohant egy autóba; a Fiat Punto 19 éves vezetőjét a tűzoltók szabadították ki a totálkáros roncsból. Szerencsére nem szenvedett súlyos sérüléseket, de kórházba kellett szállítani.

Másik két autó is összeütközött, amikor a sofőrjei megpróbálták kikerülni a roncsot Dalton-in-Furness közelében.

Az egyik autó, egy Ford Focus sofőrje és utasa is kórházba került. Szerencsétlen Shakespeare viszont nem élte túl a szökési kísérletet.

Címlapról ajánljuk
Nacsa Lőrinc: olyan partnerekre van szükségünk, akiknek érdeke Magyarország sikeressége

Nacsa Lőrinc: olyan partnerekre van szükségünk, akiknek érdeke Magyarország sikeressége

A választásig hátralévő időben sorozatot indítottunk az InfoRádióban, hogy a kutatások szerint a parlamenti bejutásra esélyes pártok szakpolitikusait a belpolitikai kérdések mellett a gazdasági terveikről és a külpolitikai megfontolásaikról is kérdezzük. A Fidesz-KDNP, a DK és a Mi Hazánk elfogadta a meghívást, a Tisza Párt nem kívánt élni a lehetőséggel. Nacsa Lőrinc, a Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára, a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselője a pártszövetség külpolitikájáról beszélt az Aréna című műsorban.

Orbán Viktor: Zelenszkij úr, ha nincs olaj, nincs pénz!

A miniszterelnök szerint, ha Ukrajna meg akarja kapni a 90 milliárd eurós hitelt Brüsszelből, akkor meg kell nyissa a Barátság kőolajvezetéket.
inforadio
ARÉNA
2026.03.17. kedd, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×