Infostart.hu
eur:
385.58
usd:
332.61
bux:
121957.9
2026. január 16. péntek Gusztáv

Hat biciklist ütött el egy autós

Hat kerékpáros közé hajtott egy autós az 51-es főúton, egyikük életét vesztette, egy életveszélyes, két súlyos és két könnyű sérültet szállítottak a mentők kórházba.

A biciklisek éppen munkába tartottak reggel hat óra körül Szalkszentmárton és Tass között, amikor a baleset történt - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőrkapitányság ügyeletese.

A főút érintett szakaszán teljes útzár van. Az autó sofőre a balesettől távolabb állt meg, majd visszatért a helyszínre.

Halálos gázolások máshol is

Kazincbarcikánál a 26-os főúton gázolt el egy autó egy kerékpárost, a férfi életét vesztette - közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője.

A baleset a főút és az ipari út kereszteződésénél történt, az első információk szerint az autó sofőrje gyorsan hajtott, és későn vette észre a 43 éves biciklist.

Egy másik férfi kerékpáros vasárnap este Kaposmérő külterületén halt meg, a gázoló autó sofőrje elhajtott, de egy óra múlva elfogták, és eljárást indítottak ellene.

Hanganyag: Kálló Izabella

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk

A legtöbb helyen nem szabad a jégre menni a tavainkon, folyóinkon

Az életével játszik, aki sétálgat a Duna jegén. A hévégén is kitart a kemény fagy és sokan foglalkozhatnak azzal a gondolattal, hogy előveszik a korcsolyájukat és ellátogatnak valamelyik befagyott természetes vízhez, ehhez azonban előzetesen több dolgot tudni kell. Például a legnagyobb tavakon nem alakult ki ehhez elég vastag jég, máshol pedig néhány praktikát érdemes észben tartani.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×