Infostart.hu
eur:
391.31
usd:
340.02
bux:
122028.59
2026. március 13. péntek Ajtony, Krisztián

A sztárszínésznő őszinte vallomása: "nincsenek melleim"

A brit színésznő, Keira Knightley élvezi, ha a filmszerepeiben vetkőznie kell, de úgy véli, nincsenek mellei.

Keira Knightley jelenleg a Dylan Thomas walesi költőről szóló, Életünk legszebb időszaka (The Best Time of Our Lives) című filmet forgatja.

"Az eredeti mű is tele van szexet tartalmazó jelenetekkel, így a feldolgozás is" - emelte ki a 22 éves brit színésznő.

A film azt a történetet meséli el, amikor William Killick megpróbálta megölni Dylan Thomast, mert azt gondolta, hogy a költőnek viszonya van a feleségével, a Keira Knightley alakította Verával.

A forgatókönyvet a brit színésznő édesanyja írta. A filmben több leszbikus jelenet is lesz, amelyekben Keira Knightley partnerét Sienna Miller alakítja.

"Vannak bizonyos eszközeim"

Keira Knightley hangsúlyozta, nem okoz neki gondot, ha egy szerephez le kell vennie a ruháit, de semmi olyat nem tesz meg a vásznon, amihez nem lenne kedve.

"Színésznő vagyok, vannak bizonyos eszközeim. Ezek közül az egyik a testem. Nem bánom, ha alkalmanként le kell vetkőznöm" - tette hozzá a 22 éves sztár.

Ugyanakkor testének nem minden pontjával elégedett a színésznő. Hamarosan a mozikba kerül A Karib-tenger kalózai harmadik része, és minden szereplőről készítettek egy játékfigurát.

"Egyáltalán nem hasonlít rám. Neki vannak mellei, nekem nincsenek" - hasonlította össze saját magát játékbaba verziójával Keira Knightley.

Címlapról ajánljuk

Czepek Gábor Kijevből: „várjuk a választ, pénteken is itt leszünk”

Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről – közölte Czepek Gábor, a kőolajvezeték állapotát vizsgáló magyar küldöttség vezetője az ukrán fővárosból jelentkezve esti Facebook-videójában.
inforadio
ARÉNA
2026.03.13. péntek, 18:00
Pásztor Szabolcs
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatási igazgatója
Szétbombázza Irán az olajipart, lángokban áll a Hormuzi-szoros, ugrik az olajár - Percről percre tudósítunk az iráni háborúról csütörtökön

Szétbombázza Irán az olajipart, lángokban áll a Hormuzi-szoros, ugrik az olajár - Percről percre tudósítunk az iráni háborúról csütörtökön

Irán egy napon belül hat tankerhajót is megtámadott a Perzsa-öbölben, egy iraki kikötőben horgonyzó hajón súlyos sérültek, halottak is vannak. Az olajár a hírre meredeken ugrott, a Brent olaj ma reggel ismét 100 dollár / hordó fölé száguldott. Az iráni vezetés közben azzal fenyegetőzik, hogy amerikai techcégek közel-keleti irodáit fogja lőni. Az izraeli és amerikai légierő folyamatosan bombázza Irán területeit - annak ellenére, hogy Trump elnök bejelentette többször is a háború végét az elmúlt napokban, a helyzet folyamatosan eszkalálódik. Chris Wright amerikai energiaügyi miniszter közben bejelentette: még hetek kérdése lehet, mire Amerika tengerészeti kíséretet tud biztosítani a Hormuzi-szoros olajtankereinek. Délután Irán új vezére bejelentette: a Hormuzi-szoros lezárva marad, mint "nyomásgyakorlási eszköz." Cikkünk percről percre frissül az iráni háború csütörtöki eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×