Infostart.hu
eur:
389.11
usd:
330.18
bux:
0
2025. december 24. szerda Ádám, Éva

Elmarad a Galiba Gyermekfesztivál

Elmarad a 46. Debreceni Virágkarnevál keretében szombatra meghirdetett IV. Galiba Gyermekfesztivál és Junior Virágkarnevál a mostoha időjárási körülmények miatt - tájékoztatta a rendező Főnix Rendezvényszervező Közhasznú Nonprofit Kft. az MTI-t.

A rendezvény időpontját egyszer már módosították, szintén az alkalmatlan időjárásra hivatkozva. A szervezők azt ígérik, hogy a programot egy későbbi időpontban megtartják, amelyről később adnak tájékoztatást.

Egyben közölték azt is, hogy az eredetileg a Nagyerdei Szabadtéri Színpadra szombat estére meghirdetett Demjén Ferenc koncert helyszíne módosul a kedvezőtlen időjárás miatt, a Kölcsey Központban tartják meg, változatlan kezdési időponttal.

Címlapról ajánljuk
Az űrből fognak ellenőrizni – ismertette az új, 20 pontos béketervet Volodimir Zelenszkij

Az űrből fognak ellenőrizni – ismertette az új, 20 pontos béketervet Volodimir Zelenszkij

Az ukrán elnök első alkalommal vázolta fel Ukrajna és az Egyesült Államok között megvitatott 20 pontos béketerv-javaslat főbb pontjait, amelyek szerinte alapul szolgálhatnak az Oroszországgal háború lezárását célzó jövőbeli megállapodásokhoz. A magyarokat is érintő vállalás is szerepel a tervezetben.

Néprajzkutató: a karácsony olyan ünnep, ami mindenkihez szól

A karácsonyi ünnepkörben mindenki megtalálhatja maga számára azt, ami fontos – mondta az InfoRádióban Tátrai Zsuzsanna. A néprajzkutató hozzátette: az ünnep szimbólumai és előkészületei manapság is nagy jelentőséggel bírnak, de a szokások megváltoztak.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 24. 15:00
×
×
×
×