Infostart.hu
eur:
378.2
usd:
317.77
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Krueger John-Henry, Jászapáti Petra, Liu Shaoang, Kónya Zsófia és Liu Shaolin Sándor, a bronzérmes magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltójának tagjai a csapatverseny eredményhirdetésén a pekingi téli olimpián a Fővárosi Fedett Stadionban 2022. február 6-án.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Megkapta az érmeket a magyar váltó Pekingben

Szép ajándék a születésnapos Kónya Zsófiának.

Vasárnap átvették érmeiket a Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Krueger John-Henry, Jászapáti Petra, Kónya Zsófia összeállítású magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó tagjai, akik szombaton harmadikok lettek a pekingi téli olimpián.

"Lassan kezd tudatosulni bennem, hogy egy olimpiai bronzérem van a nyakamban. Hihetetlen érzés" - nyilatkozta az M4 Sportnak Jászapáti. Hozzátette, a felhőtlen öröm pillanatai csak a hátralévő versenynapok után következhetnek.

A születésnapos Kónya elmondta, továbbra is nagyon örül a harmadik helynek, már szinte semmi csalódottság nincs benne, de még nem tudta teljesen felfogni, mit vittek véghez, ehhez még szüksége van néhány napra.

A negyedik helyen célba érő magyarok a videózásnak köszönhetik a harmadik helyet, mivel a kanadaiakkal összeakadva mindkét váltó embere elesett, a zsűri pedig az észak-amerikait látta szabálytalannak.

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×