Infostart.hu
eur:
362.49
usd:
316.94
bux:
141375.79
2026. július 17. péntek Elek, Endre
Újabb csapás érte a magyar úszót

Újabb csapás érte a magyar úszót

Folytatódik Balog Gábor pechsorozata a budapesti világbajnokságon: az úszónak kifordult a könyöke, így már nem versenyezhet.

Egyik számában sem tudott továbbjutni Balog Gábor a vizes világbajnokságon. Szombat délelőtt az 50 méter hátúszás selejtezője után alaposan kifakadt, mélységes csalódottságról beszélt, edzőit sem kímélve.

Címlapról ajánljuk
Részvénypiaci viharok a világban és Magyarországon: itt az első félév mérlege

Részvénypiaci viharok a világban és Magyarországon: itt az első félév mérlege

A magyar részvények 2026-ban július közepéig 28 százalékos hozamot értek el, miközben az olajpiaci kockázatok, a mesterséges intelligencia által hajtott technológiai rali és a befektetői tőkeáramlások átrendeződése továbbra is meghatározzák a globális piacok mozgását – hangzott el az MBH Befektetési Bank Piaci Pulzus című rendezvényén. Az InfoRádió Debreczeni Csabát, az MBH Befektetési Bank vezető részvényelemzőjét kérdezte.
inforadio
ARÉNA
2026.07.17. péntek, 18:00
Balogh László
az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×