Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Referee hands showing red card on football match
Nyitókép: leolintang/Getty Images

Eltiltásokról és fegyelmikről döntött az MLSZ

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságának keddi döntése szerint Nuno Campos, a Zalaegerszeg edzője nem ülhet le a kispadra a labdarúgó Fizz Liga következő fordulójában.

A portugál szakembert heves reklamálásért – második sárga lappal – a múlt szombati ZTE–Debrecen bajnokin állította ki a játékvezető, s szombaton, a Diósgyőri VTK elleni mérkőzésen csak a lelátón foglalhat helyet.

Az első fordulóban ugyancsak kiállított Sinisa Sanicanin (Diósgyőr) és Tóth Rajmund (ETO FC Győr) szintén egy soron következő bajnokira érvényes eltiltást kapott. A fegyelmi bizottság eljárást indított a Diósgyőr, a Debrecen, a Ferencváros, az Újpest és a Zalaegerszeg, valamint a másodosztályban szereplő Budapest Honvéd, Videoton FC Fehérvár és Soroksár ellen szurkolói rendzavarások, rasszista megnyilvánulások és megbotránkoztató bekiabálások miatt.

Címlapról ajánljuk

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×