394.11
365.28
65384.6
Az osztrák Peter Stöger, a Ferencváros vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 12. fordulójában játszott Kisvárda Master Good - Ferencvárosi TC mérkőzésen a kisvárdai Várkerti Stadionban 2021. november 7-én. A Ferencváros 4-0-ra győzött.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Több mint 560 perc után kapott gólt a Ferencváros, emberelőnyben sem tudott győzni

1-1 lett a vége az FTC és a Puskás Akadémia NB I-es labdarúgó-mérkőzésének.

A címvédő és listavezető Ferencváros 1-1-es döntetlent játszott a vendég Puskás Akadémiával a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának szombati rangadóján.

A harmadik helyen álló felcsúti csapatnak ez volt egymás után a második pontosztozkodása a bajnokságban, ugyanakkor immár három mérkőzés óta nyeretlen.

A Ferencváros ezt megelőzően sorozatban négy NB I-es találkozót nyert meg, és bár veretlensége a ligában így is hat meccs óta tart, 566 perc után kapott gólt ismét a bajnokságban.

OTP Bank Liga, 15. forduló:
Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC 1-1 (1-0)

• TOVÁBBIAK A Mezőkövesd 1-0-ra nyert a Gyirmót otthonában. A rendkívül kevés helyzetet hozó találkozót egy szöglet utáni fejes döntötte el a vendégek javára. A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte a vendég Debrecent. Pénteken játszották: Paksi FC-Budapest Honvéd 2-3

Teljes a patthelyzet a bécsi repülőtéren

Hiába a 36 órás sztrájk, megszakadtak a tárgyalások a szakszervezetek és az Austrian Airlines osztrák légitársaság között. A dolgozók a Lufthansa leányvállalatánál ugyanolyan béreket követelnek, mint az anyacégnél, ahol egyébként a közelmúltban zárult egy sikeres munkabeszüntetés.
Durvul a nyilatkozatháború a moszkvai merénylet körül, újfajta bombát vethetett be Oroszország – Háborús híreink csütörtökön

Marija Zaharova, az orosz külügyminisztérium szóvivője azt mondta, az Iszlám Államnak nem voltak meg a képességei egy a krasznogarszkihoz hasonló terrortámadás kivitelezésére, és Ukrajnára és a Nyugatra igyekezett terelni a gyanút. Kirilo Budanov, az ukrán katonai hírszerzés feje úgy nyilatkozott, Oroszországnak legkésőbb február közepe óta tudomása volt a készülő támadásról, ennek ellenére nem tettek semmit. A harkivi rendőrség vezetője szerint Oroszország egy új típusú irányított bombát vethetett be a városban szerdán, az UMPB D-30-at.