Infostart.hu
eur:
387.31
usd:
331.71
bux:
117385.41
2026. január 12. hétfő Ernő

Szili Katalin Bulgáriában

Georgi Pirinszki bolgár házelnökkel és a bulgáriai magyar kolónia tagjaival találkozott Szili Katalin, az Országgyűlés elnöke. A szocialista politikus a bolgár európai uniós csatlakozási ünnepségen képviseli Magyarországot.

Szili Katalin elmondta: a bolgár házelnökkel folytatott megbeszélésén egyebek mellett szóba került a Duna-menti európai uniós országok közötti regionális együttműködés lehetősége.

Hozzátette: arról is beszéltek, hogy a két ország kapcsolatainak fejlesztésével segítsék a kis- és közepes vállalkozások együttműködését. A házelnök emlékeztetett arra, hogy Magyarország a hatodik legnagyobb befektető Bulgáriában.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
Hatalmas emelkedés jöhet ennél az olcsó részvénynél

Hatalmas emelkedés jöhet ennél az olcsó részvénynél

Sok ígéretes befektetési lehetőséggel találkozhatunk a tőzsdéken, azonban viszonylag ritkán adódnak olyan részvények, ahol a fundamentumok és a grafikonok is ugyanazt a történetet mesélik. Mostani elemzésünkben egy olyan részvénnyel fogunk foglalkozni, melyben nem túlzás azt állítani, hogy összeálltak a csillagok: sorra érkeznek a magasabbnál magasabb elemzői célárak, javulnak a fundamentumok, emellett pedig a technikai kép is rendkívül ígéretes.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×