Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás
Nyitókép: Pixabay

A hidegpárna után majd jön a hó - előrejelzés a következő napokra

Az időjárás copy-paste üzemmódba kapcsol - írta az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Az időjárási frontok egészen a hétvégéig elkerülik a Kárpát-medencét, addig a szerdaihoz hasonló borongós, szürke idő lesz a jellemző.

Az egész Közép-Európa időjárására hatással lévő anticiklon Magyarországra egy úgynevezett hidegpárnát vezényelt, ami miatt marad a ködös, felhős idő. A napot legnagyobb eséllyel északon, észak-keleten lehet látni nagyon rövid időszakokban. A hőmérséklet 0-5 Celsius-fok között alakul csütörtökön napközben, a légmozgás mérsékelt marad.

Pénteken is ez lesz a felállás (copy-paste, írta az OMSZ), csak a 800-900 méternél magasabb hegyek látszódnak majd ki felfelé a felhőtakaróból. Maradnak a hajnali fagyok, kitart a 0-5 fok közötti időjárás.

A szombati nap második felétől mozgalmasabbá válik az időjárás, hidegfront érkezik, megnő a csapadék esélye, amiből még hétfőn is kijuthat. Néhány helyen hó is eshet.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Debrecenben: „mi nem keressük a békétlenséget, de mindenre felkészültünk”

„Be fogunk avatkozni maximált árakkal, ha az energiaár elér egy már megfizethetetlen szintet, ehhez mozgósítjuk az ország nemzeti olajtartalékait” – mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a szombati debreceni, 12. háborúellenes gyűlés főszónoka. Arról is beszélt, hogy „az ukránok hamarabb fogynak ki a pénzből, mint mi az olajból. Le fogjuk őket győzni. Nem várok el bocsánatkérést, csak annyit, hogy megnyissák a vezetéket”.
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×