Infostart.hu
eur:
379.16
usd:
319.13
bux:
130798.55
2026. február 12. csütörtök Lídia, Lívia
Vágó István, a Demokratikus Koalíció (DK) elnökségi tagja (b) és Varju László, a DK alelnöke az 1848-49-es forradalom és szabadságharc kitörésének 168. évfordulója alkalmából rendezett megemlékezésen Pilvax kávéháznál 2016. március 15-én.
Nyitókép: MTI/Marjai János

Senki nem tudhatja, hol, mikor és milyen körülmények között búcsúztatják Vágó Istvánt

A lehető legszűkebb körben kísérné az utolsó útjára Vágó Istvánt a család.

A 74 éves korában elhunyt tévés temetését zárt körben tartják - mondta a Blikknek Vágó István fia. Egész pontosan úgy fogalmazott "ezt nem fogják tudni", mármint, hogy mikor és hol lesz a szertartás.

Arról egyelőre nincs információ, a népszerű tévést a saját halottjának tekintő Demokratikus Koalíció szervez-e külön búcsúztatót, avagy a családdal egyeztetve vesznek majd részt a gyászszertartáson, mint ahogy egyelőre arról sincs információ, hogy azoknak, akik tisztelték és szerették Vágó Istvánt, lesz-e módjuk méltóképpen megemlékezni róla.

A népszerű műsorvezető halálának körülményeit egyelőre szintén homály fedi, annyi azonban bizonyos, hogy Vágó István tragikus hirtelenséggel hunyt el az otthonában.

Mindez azért érdekes, hogy sosem beszélt esetleges betegségéről, viszont nagyon erős dohányos volt. Halála előtt pár órával még posztolt a pápalátogatásról. Mindez az esti órákban történt, másnap délelőtt jelentették be halálát.

Címlapról ajánljuk

Marad az árrésstop

Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter bejelentéseket tett a kátyúhelyzetről, a rezsistopról, az árréskorlátról, a nemzeti petícióról és az ukrán fenyegetésről is, majd Vitályos Eszter kormányszóvivővel együtt újságírói kérdésekre is válaszoltak. A gödi Samsung-gyár ügyében Gulyás Gergely kérdésre válaszolva azt mondta, egy hatósági ügyből akar a sajtó politikai ügyet kreálni.
inforadio
ARÉNA
2026.02.12. csütörtök, 18:00
Hankó Balázs
kultúráért és innovációért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×