Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.68
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Kommandósok fogták el a rendőröket

Vesztegetés gyanúja miatt 16 rendőrt vettek őrizetbe Borsod-Abaúj-Zemplén megyében.

A megyei főügyész elmondta: az autópálya-rendőrség emődi és káli osztályainál dolgozó gyanúsítottak a nyomozás szerint hivatali helyzetükkel visszaélve pénzt fogadtak el több autómentéssel foglalkozó vállalkozótól.

Boholy Zoltán közölte: az M3-as autópályán a baleset, műszaki meghibásodás vagy más ok miatt elszállítandó autók mentéséhez kizárólag bizonyos vállalkozók szolgáltatásait vették igénybe.

A távirati iroda úgy tudja: a rendőröket kommandósok fogták el.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×