Infostart.hu
eur:
361.11
usd:
310.64
bux:
131696.18
2026. május 15. péntek Szonja, Zsófia

De Blasio lesz a Fidesz EP-képviselője

De Blasio Antoniót jelöli a Fidesz európai parlamenti képviselőnek a nemrégiben elhunyt Pálfi István helyére.

A Fidesz a pécsi De Blasio Antoniót jelöli a közelmúltban elhunyt Pálfi István helyére. Ezt Szájer József, az Európai Néppárt frakcióvezető-helyettese jelentette be.

De Blasio Antonio 1990 óta dolgozik a pécsi Fideszben, 1993 óta párttag, szakterülete az egészség- és környezetfejlesztés.

Címlapról ajánljuk
Visszaköltözik a József nádor téri épületbe a Pénzügyminisztérium

Visszaköltözik a József nádor téri épületbe a Pénzügyminisztérium

Nincs akadálya a gördülékeny átadás-átvételnek és a közös munka gyors elindításának, függetlenül attól, hogy egy „mamut intézményből” egy tiszta profilú minisztériumot kellett létrehozni – közölte Facebook-oldalán Kármán András pénzügyminiszter pénteken a délelőtti állományülést követően. Visszatérnek a „régi” épületükbe.
inforadio
ARÉNA
2026.05.18. hétfő, 18:00
Salát Gergely
sinológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem és a Magyar Külügyi Intézet munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×