Infostart.hu
eur:
378.18
usd:
317.58
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
Cristiano Ronaldo, a Manchester United játékosa a West Ham United ellen kihagyott gólhelyzet után az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság 2021. szeptember 19-i mérkőzésén a londoni London Stadionban.
Nyitókép: MTI/AP/Ian Walton

Dönthetett a jövőjéről Cristiano Ronaldo a Manchester Unitednál

Még egy évig köti szerződés klubjához a portugált, és ezt alighanem ki is tölti.

Nagyon úgy tűnik, hogy Cristiano Ronaldo kitölti majd a szerződését és további egy évig erősíti majd a Manchester Unitedet. Pedig egy hónappal ezelőtt még arról szóltak a hírek, hogy a portugál támadó nem ápol jó viszonyt Ralf Rangnickkal, a megbízott menedzserrel. A németet szinte biztosan leváltják a nyáron, úgy tudni, a jelenleg az Ajaxot irányító Erik ten Hag lesz az utódja, vele pedig Ronaldo is ki van békülve – írja az As cikke alapján a 24.hu.

A 37 éves futballista ebben a szezonban 33 mérkőzésen 18 gólt és három gólpasszt ért el, ugyanakkor valószínűleg nem szerez trófeát a klubcsapatával, amire tizenkét éve nem volt példa. A nyáron igazolt vissza egykori klubjához a Juventustól, korábban 2003 és 2009 között játszott ott.

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×