Infostart.hu
eur:
363.6
usd:
318.62
bux:
144765.41
2026. július 22. szerda Magdolna
Nyitókép: facebook.com/orbanviktor/

Orbán Viktor a Puskás Arénában: ötven évig mondták, hogy nem lehet

A fotók után videó is felkerült a kormány Facebook-oldalára a pénteki stadionavatóról.

Orbán Viktor a Puskás Aréna megnyitóján találkozott azokkal a felvidéki gyerekekkel és kísérőikkel, akik az Ismerős Arcok Nélküled című számát énekelték a gyepen. A találkozóról a kormányfő Facebook-oldalán jelent meg videó.

"Ötven évig mondták, hogy nem lehet meg nem tudom. Jójójó. Tízmillió ember nem tud megépíteni egy stadiont, akkor csukjuk be a boltot. Ne vicceljünk, ez egy komoly ország" – mondta a kormányfő az új stadionban.

Címlapról ajánljuk
Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Donald Trumpot mélységesen felháborítja az új brit külügyminiszter személye, állítják Washingtonban kormányzati bennfentesek. A brit külügyi tárca új vezetője Ed Miliband volt környezetvédelmi miniszter és pártja egykori főnöke lett. A Fehér Házban azt mondják: nem felejtik el korábbi megjegyzéseit.
inforadio
ARÉNA
2026.07.23. csütörtök, 18:00
Szécsényi Gábor
Az Autó főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×