Infostart.hu
eur:
379.03
usd:
319.47
bux:
126964.02
2026. február 16. hétfő Julianna, Lilla
Realistic fiery explosion with sparks and smoke isolated on black background
Nyitókép: dzika_mrowka/Getty Images

Talán már rég új életet kezdett Daniel Andreas San Diego, akire sok-sok év után bukkantak Walesben

A szökésben lévő bűnöző állatok jogai melletti kiállásként 2003 augusztusában San Francisco közelében egy biotechnológiai vállalat területén robbantott fel két bombát, majd néhány héttel később, szeptemberben San Diegóban egy élelmiszert gyártó cégnél szögekkel megtöltött robbanóeszközt hozott működésbe.

Az amerikai szövetségi nyomozó iroda (FBI) emberei másfél évtizede körözött terroristát fogtak el Walesben - jelentette be a hatóság igazgatója kedden.

Christopher Wray közleménye szerint az a Daniel Andreas San Diego került kézre, akit a 2000-es évek elején több, Kaliforniában elkövetett bombamerényletért tartanak felelősnek, és aki 2009 óta szerepelt az FBI leginkább keresett terroristákat tartalmazó listáján.

A szökésben lévő bűnöző állatok jogai melletti kiállásként 2003 augusztusában San Francisco közelében egy biotechnológiai vállalat területén robbantott fel két bombát, majd néhány héttel később, szeptemberben San Diegóban egy élelmiszert gyártó cégnél szögekkel megtöltött robbanóeszközt hozott működésbe. A bíróság az erőszakos bűncselekményekért már 2004-ben vádat emelt ellene.

A nyomravezetőnek az amerikai szövetségi hatóságok 250 ezer dollárt ajánlottak fel.

Az amerikai hatóság közlése szerint Andreas San Diego hollétét az Egyesült Királyság nyomozóhatóságának segítségével sikerült felkutatni.

Címlapról ajánljuk
A Fradi az új Pro Recco, a Vasas támogatót keres – vízilabda-BL-elemzés Faragó Tamástól

A Fradi az új Pro Recco, a Vasas támogatót keres – vízilabda-BL-elemzés Faragó Tamástól

A BL-csoportjában első helyen végző FTC-nek nemcsak az első kerete nagyon erős, hanem az utánpótlása is, ami folyamatosan merítési lehetőséget biztosít a szakmai stábnak arra, hogy az egyes meccseken újabb és újabb fiataloknak adjon játéklehetőséget – mondta az InfoRádióban a Nemzet Sportolója. Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok vízilabdázó szerint a Vasas jövője szempontjából az a fő kérdés, hogy sikerül-e új, tőkeerős szponzort találni vagy sem.

Magyar Péter is évet értékelt

Egy nappal Orbán Viktor miniszterelnök évértékelő beszéde után Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tartott beszédet.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×