Infostart.hu
eur:
385.64
usd:
331.44
bux:
122311.2
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén
Nyitókép: Pixabay

Dráma Tusnádfürdőn: családja szeme láttára halt meg a magyar fiú

Életét veszített egy 15 éves magyarországi fiatal a tusnádfürdői wellnessközpontban.

Megállt a szívverésre egy 15 éves magyarországi fiúnak hétfő délután a tusnádfürdői wellnessközpont medencéjében – számolt be a Maszol.ro. A Hargita megyei rendőrség szóvivőjének elmondása szerint a kamasz fiú szülei, nagyszülei és testvére szeme láttára halt meg. Az áldozat a medencében úszott, amikor hirtelen elsüllyed. A tragédia pillanatában senki sem volt a közvetlen közelében, így senki sem lökte vagy ütötte meg, tette hozzá a szóvivő.

A magyarországi fiú életét se egy fürdővendég orvos, se a kiérkező mentőszolgálat munkatársai nem tudták megmenteni. A rendőrség vizsgálatot indított az ügyben, de az első jelek szerint szívleállás okozta a halált, az idegenkezűséget egyelőre kizárják.

Címlapról ajánljuk
Robert Fico az amerikai atomalkuval egyensúlyoz a nagyhatalmak között

Robert Fico az amerikai atomalkuval egyensúlyoz a nagyhatalmak között

Robert Fico szlovák miniszterelnök a hétvégén az Egyesült Államokban járt, ahol kulcsfontosságú megállapodást írt alá Szlovákia jövőbeli energiaellátásáról, majd személyesen tárgyalt Donald Trump amerikai elnökkel Floridában. A látogatás középpontjában az új szlovák atomerőműblokk megépítése, a szuverén külpolitika és a nagyhatalmakkal való egyensúlyozás állt.
inforadio
ARÉNA
2026.01.20. kedd, 18:00
Varga-Bajusz Veronika
a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára
Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Nagy bejelentést tett a Mol, mutatjuk a piaci reakciót

Jelentős esésekkel indul a hét az európai tőzsdéken, miután hétvégén Donald Trump vámokkal fenyegette meg azokat az európai országokat, amelyek az útjába állnak Grönland megszerzésében. A német és a francia tőzsde 1 százalék feletti mínuszban áll és az ázsiai részvénypiacokon is többségében eséseket lehetett reggel látni, itt egy kínai GDP-adat is mozgatta a hangulatot. A kockázatkerülés érződik a nyersanyagpiacokon és a kriptovalutáknál, az arany és az ezüst új csúcsra ment, a bitcoin és az ether viszont jelentősebb esést mutat. Az amerikai tőzsdéken ma nincs kereskedés Martin Luther King napja miatt, így innen nem érkezik ma iránymutatás. A héten a világ szeme Davoson van, ma kezdődik a Világgazdasági Fórum, itthon pedig a Mollal kapcsolatban érkeztek hírek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×