Infostart.hu
eur:
381.93
usd:
327.62
bux:
109409.99
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Pixabay

A mélyponton Magyarország, innen hová érkezhetünk?

Az észak felől fölénk érkező fagyos levegő nyugalomba jut térségünkben, így valószínűleg vasárnap és hétfőn jön a leghidegebb éjszaka a mostani fagyos időszakban. Utána már az Atlanti-óceán felől érkező, enyhe léghullámok alakítják időjárásunkat.

Hétfőn a keleti, északkeleti országrészben továbbra is nagyobb területen lehet felhősebb égkép a jellemző, az ország nagyobb részén azonban több órára kisüt a nap.

Eközben a délelőtti óráktól nyugat felől megnövekszik, megvastagszik a felhőzet.

Késő délelőttől a Dunántúlon, főként annak északi és nyugati tájain egyre több helyen havazhat. A tartósan borult tájakon másutt is lehet hószállingózás.

Az északnyugati, nyugati szelet napközben a középső országrészben élénk lökések kísérhetik.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -6 és -15 fok között alakul, az alacsonyabb értékekre a kevésbé felhős, szélcsendes, illetve hóval borított tájakon számíthatunk.

A legmagasabb nappali hőmérséklet hétfőn +1 és -6 fok között várható, délnyugaton lesz enyhébb az idő.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta, a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját. Nem vagyunk még kint a vízből, de egy kevésbé feszült és kockázatos időszak előtt állhatunk. Ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×