Infostart.hu
eur:
393.51
usd:
340.83
bux:
122107.32
2026. március 23. hétfő Emőke
Járókelők esernyővel az I. kerületi Várfok utcában 2018. augusztus 26-án.
Nyitókép: MTI/Mohai Balázs

Ha a szerdát szerette, a csütörtököt nem fogja: változik az időjárás

Vége az átmeneti szárazabb periódusnak, nyugat felől egyre nedvesebb levegő áramlik fölénk, emiatt ismét csapadékosabbra fordul időjárásunk. Csütörtök hajnalra már megjönnek a nagy esők, estig maradnak is.

Keleten feloszlanak a gomolyfelhők, szerdán késő estére nagyrészt kiderül az ég, ugyanakkor nyugat felől fokozatosan megnövekszik, megvastagszik a felhőzet.

Csütörtökön erősen felhős vagy borult lesz az ég, majd késő délutántól a Dunántúlon szakadozni, csökkenni kezd a felhőzet.

Nyugat felől fokozatosan átvonul térségünk felett egy összefüggő csapadékzóna, országszerte számíthatunk esőre.

A délies szelet élénk, szerdán az Észak-Dunántúlon néhol erős lökések kísérhetik.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 4 és 11 fok között várható, de északkeleten néhol ennél kissé hűvösebb is lehet.

A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 10 és 15 fok között alakul csütörtökön.

További részletek az Országos Meteorológiai Szolgálat videójában:

Címlapról ajánljuk
Hormuzi-szoros: Trump türelmetlen, gyorsítani próbál a NATO

Hormuzi-szoros: Trump türelmetlen, gyorsítani próbál a NATO

Már több mint húsz ország, többségében NATO-tagországok csatlakoztak a Hormuzi-szoros hajózási biztonságának érdekében szükséges lépések kidolgozásához Donald Trump amerikai elnök sürgetésének hatására - közölte Mark Rutte, a NATO-főtitkára vasárnap amerikai médiumoknak adott interjúkban.
inforadio
ARÉNA
2026.03.23. hétfő, 18:00
Varju László
a Demokratikus Koalíció országgyűlési képviselője, a párt képviselőjelöltje
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×