Infostart.hu
eur:
352.23
usd:
308.22
bux:
139495.62
2026. június 22. hétfő Paulina

Angelina Jolie és Brad Pitt nem tervez puccos esküvőt

A hónap végén összeházasodó hollywoodi álompár, Angelina Jolie és Brad Pitt állítólag nem tervez nagy esküvőt, inkább egy egyszerű, szabadtéri ünnepségen fogadnak egymásnak örök hűséget milliárdos barátjuk franciaországi villájában.

A sztárpár egyik barátja elmondta: Angelina és Brad nem készül túlzottan az esküvőre, mert az csak egy egyszerű szabadtéri ceremónia lesz Franciaországban, a Microsoft cég egyik alapítójának villájában. A pár Paul Allennél lakott a cannes-i filmfesztivál idején.

Az ikreket váró színésznő azt szeretné, ha az eseményen ott lenne mind a 4 gyereke: a 6 éves Maddox, a 4 éves Pax, a 3 éves Zahara és a 2 éves Shiloh is. Állítólag a 2 legidősebb fiú, Maddox és Pax közreműködik a fogadalomtételben is.

Brad Pitt szülei, akik már a hét elején Franciaországba repültek, örülnek, hogy a színésznő végre összeházasodik a fiúkkal. Egy forrás szerint maga Angelina Jolie vetette fel az esküvő ötletét. A szülők kezdetben nem túlzottan rajongtak a hírességért.

A várandós színésznő állítólag Franciaországban szeretné világra hozni ikreit, hogy ezzel is a francia-kanadai édesanyja előtt tisztelegjen.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: Sulyok Tamás július 20-a körül már bizonyosan nem lesz államfő

Magyar Péter: Sulyok Tamás július 20-a körül már bizonyosan nem lesz államfő

A társadalmi egyeztetésre bocsátott újabb Alaptörvény-módosítás, valamint a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalra vonatkozó szabályozás kapcsán állt kamerák elé a miniszterelnök és válaszolt újságírói kérdésekre. Azt mondta az Országgyűlésben elmondott napirend előtti felszólalásában használt cosa nostra hasonlatot minden pontjában meg tudja védeni. A képviselői mandátumidő-szigorítás a következő választásra vonatkozhat. A legfőbb ügyész lemondására számít az aranykonvoj-ügy miatt. Augusztus 20-a előtt lesz új köztársasági elnöke az országnak.

Gálik Zoltán: kérdés, milyen lesz a britek és Európa kapcsolata a kormányfőváltás után

Kormányfőváltás közeleg az Egyesült Királyságban, miután Keir Starmer, a népszerűtlen brit miniszterelnök lemondott pártelnöki pozíciójáról és elindította a jelölési folyamatot utódlására. Gálik Zoltán külpolitikai szakértő elemezte a helyzetet az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×