Infostart.hu
eur:
387.71
usd:
335.68
bux:
123660.58
2026. március 26. csütörtök Emánuel
BKK-Arriva Mercedes busz
Nyitókép: BKK

Ne rutinból közlekedjünk Budapesten, figyelmeztet a BKK – térkép

Lezárásokra kell készülni Budapesten szerda estétől az izraeli delegáció érkezése miatt – emlékeztet a Budapesti Közlekedési Központ.

A közlemény szerint – a BRFK tájékoztatása alapján – lezárások várhatók április 2-tól 6-ig, szerdától vasárnapig a fővárosban: az érkezés és az elutazás napján a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér környékén, valamint az M3-as autópálya bevezető szakasza–Kacsóh Pongrác út–Kós Károly sétány–Hősök tere–Andrássy út útvonalon; csütörtökön napközben több alkalommal a József Attila utca–Széchenyi István tér–Lánchíd–Clark Ádám tér–Lánchíd utca–Apród utca–Attila út–Palota út–Dísz tér útvonalon.

A korlátozások a BKK járatait is érintik, ezért ezekben az időszakokban hosszabb időt kell szánni a közlekedésre, érdemes a megszokottnál korábban útnak indulni.

A BKK a 2-es, a 3-as és a 4-es metrók igénybevételét ajánlja.

A közúti lezárásokról részletes információk a police.hu weboldalon találhatók – áll a közleményben.

A delegáció közlekedésével kapcsolatos pénteki, szombati és vasárnapi forgalmi változásokról a BKK később ad tájékoztatást.

A valós idejű közlekedési változások folyamatosan frissülnek a közösségi közlekedéssel kapcsolatosan a BKK Info oldalon, a közúti információk pedig a BKK Info – Közút oldal térképes felületén is elérhetők - írták a közleményben.

Címlapról ajánljuk
Katar elzárja a gázcsapot, 3-5 évnyi kemény helyreállítás jön – Szakértő: a piac kimozogja

Katar elzárja a gázcsapot, 3-5 évnyi kemény helyreállítás jön – Szakértő: a piac kimozogja

A katari állami energiavállalat vis maiorra hivatkozva felfüggeszti egyes hosszú távú cseppfolyósított földgázszállítási szerződéseit több európai és ázsiai partnerrel, miután egy iráni rakétatámadás súlyos károkat okozott létesítményeiben. A fejlemény várhatóan tovább szűkíti a globális LNG-kínálatot. A lehetséges következményekről Deák András energiapolitikai szakértő beszélt az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.03.26. csütörtök, 18:00
Pál István Szalonna
Kossuth-díjas népzenész, a Magyar Állami Népi Együttes művészeti vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×