Infostart.hu
eur:
363.18
usd:
314.21
bux:
148632.55
2026. augusztus 9. vasárnap Emőd
Útzár 2020. július 27-én a 68-as főút Böhönye és Segesd közötti szakaszán, ahol leszakadt a heves esőzés miatt megáradt Rinya-patak hídja.
Nyitókép: MTI/Varga György

Lángol egy autó a 86-os autóúton, áll a forgalom is

Teljes szélességében lezárták a 86-os autóutat a Vas vármegyei Szelesténél, ahol kigyulladt egy személygépkocsi - közölte honlapján a rendőrség.

A forgalmat a 96-os kilométerszelvénynél a 86-os számú főútra terelik, az autóútra Vátnál lehet visszatérni.

A Vas Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság közölte: a tűzoltók már eloltották a tüzet, személygépkocsiban négyen utaztak, ők mindannyian idejében ki tudtak szállni a járműből, amely később teljes terjedelmében égett.

Címlapról ajánljuk
Baka Andrást jelöli államfőnek a Tisza parlamenti frakciója

Baka Andrást jelöli államfőnek a Tisza parlamenti frakciója

Baka Andrást, a Legfelsőbb Bíróság korábbi elnökét jelöli köztársasági elnöknek a Tisza párt parlamenti frakciója – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebookon szombaton, a képviselőcsoport ülését követően. Az ellenzéki pártok elutasítják a volt főbírót.
inforadio
ARÉNA
2026.08.10. hétfő, 18:00
Bíró Tibor
egyetemi tanár, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Környezeti Fenntarthatósági Intézetének vezetője, a Magyar Hidrológiai Társaság alelnöke
Hatalmas háttéralkuk után dőlhet el a kriptovaluták sorsa Amerikában

Hatalmas háttéralkuk után dőlhet el a kriptovaluták sorsa Amerikában

John Thune, az amerikai szenátus republikánus többségi vezetője szombaton lépéseket tett a kriptovaluták átfogó szövetségi szabályozását megteremtő Clarity Act elfogadásának előmozdítására: szombat hajnalban kezdeményezte, hogy a szenátus az augusztusi nyári szünet után, szeptember közepén tartson kulcsfontosságú eljárási szavazást a Clarity Actről, megnyitva ezzel az utat a törvényjavaslat plenáris eljárása előtt. A törvényjavaslat megszavazása Donald Trump és a kriptoipar egyik legnagyobb washingtoni győzelmét jelentené.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×