Infostart.hu
eur:
379.03
usd:
319.47
bux:
126964.02
2026. február 16. hétfő Julianna, Lilla
Nyitókép: Facebook/Orbán Viktor

Egyházi fenntartású idősotthonba látogatott Orbán Viktor

Felkereste a budapesti Időskorúak Árpád-házi Szent Erzsébet Szociális Otthonát Orbán Viktor csütörtökön, a látogatásról a kormányfő videót tett közzé Facebook-oldalán.

A miniszterelnököt Nagy Viktor, az intézmény vezetője fogadta. Orbán Viktor tájékozódott az otthonban folyó orvosi munkáról, ottjártakor éppen a koronavírus-teszteket végezték a gondozottakon. Eddig egyetlen fertőzöttet sem találtak az otthonban, amelynek fenntartója a Magyarok Nagyasszonya női apostoli élet Társasága. Jelenleg 100, 80 évesnél idősebb ember lakik az intézményben, az átlagéletkor megközelíti a 90 évet.

A miniszterelnököt tájékoztatták a koronavírus-tesztelési folyamatról, a különböző tesztek minőségéről, megbízhatóságáról is.

Címlapról ajánljuk
A Fradi az új Pro Recco, a Vasas támogatót keres – vízilabda-BL-elemzés Faragó Tamástól

A Fradi az új Pro Recco, a Vasas támogatót keres – vízilabda-BL-elemzés Faragó Tamástól

A BL-csoportjában első helyen végző FTC-nek nemcsak az első kerete nagyon erős, hanem az utánpótlása is, ami folyamatosan merítési lehetőséget biztosít a szakmai stábnak arra, hogy az egyes meccseken újabb és újabb fiataloknak adjon játéklehetőséget – mondta az InfoRádióban a Nemzet Sportolója. Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok vízilabdázó szerint a Vasas jövője szempontjából az a fő kérdés, hogy sikerül-e új, tőkeerős szponzort találni vagy sem.

Magyar Péter is évet értékelt

Egy nappal Orbán Viktor miniszterelnök évértékelő beszéde után Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tartott beszédet.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×