A Fővárosi Tűzoltóság szóvivője az InfoRádióban elmondta: az egyik teherautó pótkocsija felborult, és az útra nagy mennyiségű műanyag granulátum ömlött. Molnár Péter közölte: a műszaki mentés még tart; jelenleg egy sávon halad a forgalom. Hozzátette: a rakomány átpakolása után, a darus munkálatok idejére teljesen lezárják az M0-st az érintett szakaszon.
Megjelent a szöveg – Sulyok Tamás, a képviselők, az alkotmánybírók, a közpénz ügyében jön Alaptörvény-módosítás







