Infostart.hu
eur:
386.11
usd:
332.59
bux:
122520.7
2026. március 4. szerda Kázmér
A szerb Novak Djokovic a német Alexander Zverev elleni játszma közben a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia teniszbajnoksága férfi egyesének elődöntőjében az Ariake Teniszparkban 2021. július 30-án. A 24 éves Zverev 1:6, 6:3, 6:1 arányban legyőzte a világelső Djokovicot.
Nyitókép: A szerb Novak Djokovic a német Alexander Zverev elleni játszma közben az Ariake Teniszparkban 2021. július 30-án. MTI/AP/Patrick Semansky

Újabb, súlyos egészségügyi problémával küzd Alexander Zverev

A visszatérésének időpontja meglehetősen bizonytalan.

Hónapokat késhet Alexander Zverev német teniszező visszatérése, akinél újabb egészségügyi probléma jelentkezett.

A 25 éves Zverev a Davis Kupa-sorozat honlapján közölte, hogy legnagyobb sajnálatára a héten kénytelen kihagyni a német válogatott soros mérkőzéseit, pedig nagyon szeretett volna pályára lépni szülővárosában. A németek Hamburgban fogadják a franciákat, a belgákat és az ausztrálokat, az eredetileg keretbe jelölt Zverevet Yannick Hanfmann váltotta.

A Tokióban olimpiai bajnok Zverev elmondta: csontödéma jelentkezett nála, ami sok fájdalmat okoz neki. Hozzátette: nem tudja pontosan, hogy mikor történt, de

a minap edzésen futni, majd később már járni sem tudott.

A visszatérésével kapcsolatban kifejezetten bizonytalanul fogalmazott.

"Nem napok alatt jövök majd rendbe, inkább hetek kérdése, de nagyobb valószínűséggel hónapokat vesz igénybe" - mondta.

Zverev legutóbb június 3-án játszott mérkőzést, amikor a Roland Garros elődöntőjében kifordult a bokája, és feladta a Rafael Nadal elleni meccset. Öt nappal később szalagszakadás miatt megoperálták. Akkor a karriercsúcsot jelentő második helyen állt a világranglistán, amelyen most az ötödik pozíciót foglalja el.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
Sziporkázik az Otthon Start, robban a magyarok számlaegyenlege, de a 0%-os hiteleket veszni hagyjuk

Sziporkázik az Otthon Start, robban a magyarok számlaegyenlege, de a 0%-os hiteleket veszni hagyjuk

780 milliárd forintnyi hitelt vettek fel a magyar háztartások az Otthon Start Programban január végéig, ami csaknem 23 ezer hitelszerződést jelenthet. A lakáshitelek 72%-át most már október óta e program keretében helyezik ki a bankok, a piaci hitelek aránya 19%-ra csökkent. A lakáspiac novemberi fékezése után sejteni lehetett, hogy az év első hónapja nem lesz olyan erős a lakáshitelpiacon, mint az előző három, de így is szép számokat látunk, miközben a babaváró hitel és a munkáshitel kifulladni látszik. A lakosság betétállománya a fegyverpénznek köszönhetően most először átlépte a 15 000 milliárd forintot, a vállalati hitelezés pedig viszonylag jó számokkal kezdte az évet.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×