Különleges megtiszteltetésben részesül Roger Federer

A svájci kormány bejelentette, hogy Roger Federer képével díszített emlékérmét bocsát ki. Az ország történetében ez lesz az első alkalom, hogy élő személy részesül ilyen megtiszteltetésben.
2019.11.27. 11:57

Babos Tímea elárulta 2020-as terveit

Jövőre Kristina Mladenovic személyében a párospartner, illetve Michael Joyce révén az edző is marad Babos Tímea mellett, aki a hónap elején sorozatban harmadszor nyerte meg párosban a női tenisz WTA-világbajnokságot.
2019.11.16. 18:52

Federer megint lemaradt a vb-döntőről

A hatodik helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz két játszmában (6:3, 6:4) legyőzte a harmadikként rangsorolt svájci Roger Federert a Londonban zajló férfi tenisz ATP-világbajnokság első szombati elődöntőjében.
2019.11.16. 12:06

Babos Tímea döntőbe jutott

A második helyen kiemelt Babos Tímea könnyedén jutott döntőbe a 125 ezer dollár (37,5 millió forint) összdíjazású tajvani keménypályás női tenisztornán.
2019.11.13. 18:28

Hatalmasat ment Nadal

A világelső Rafael Nadal három szettben legyőzte szerdán az orosz Danyiil Medvegyevet a Londonban zajló férfi tenisz-világbajnokság negyedik napján.
2019.11.11. 08:08

A szakadék szélére lökte magát Roger Federer

A svájci teniszlegenda az évzáró ATP-világbajnokságon szerepel, rögtön az első csoportmeccsén kikapott Dominic Thiemtől. Majd Novak Djokovic ellen kellene javítania és kivívnia a továbbjutást.
2019.11.04. 20:42

Mesterhármas: nem ér véget Babos és Mladenovic skalpvadászata

Az InfoRádiónak megszólalt az immár háromszoros világbajnok magyar teniszező első edzője és apja, valamint a Roland Garros-győztes Temesvári Andrea is: egyetértenek abban, hogy Babos Tímea történelmi sikerszériája még aligha ért véget.
2019.11.03. 17:29

Egy óra alatt nyert a döntőben Novak Djokovic

Pályafutása során ötödször nyerte meg a párizsi keménypályás férfi tenisztornát, miután az 5,8 millió euró (1,8 milliárd forint) összdíjazású verseny vasárnapi döntőjében két szettben győzött Denis Shapovalov ellen.
2019.11.01. 10:54

Babosék százszázalékosan zárták a csoportkört

Harmadik mérkőzését is megnyerte a már elődöntős és címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic páros a sencseni tenisz WTA-világbajnokságon, így százszázalékosan zárta a csoportkört.
2019.10.27. 16:49

Federer tizedszer bajnok szülővárosában

A 20-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federer tizedszer nyerte meg a 2,2 millió euró (725 millió forint) összdíjazású bázeli keménypályás férfi tenisztornát.
2019.10.27. 15:33

Barty lesz év végén is a világelső

A világelső Ashleigh Barty szetthátrányból fordítva győzte le Belinda Bencicet a 14 millió dollár (4,1 milliárd forint) összdíjazású női tenisz-világbajnokságon vasárnap a kínai Sencsenben.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.