Andor, András

tenisz

2022.11.08. 07:11

Új világbajnoka van a tenisznek

A hatodik helyen kiemelt francia Caroline Garcia nyerte meg női teniszezők évzáró világbajnokságát az egyesült államokbeli Fort Worthben, mivel a döntőben legyőzte a hetedikként rangsorolt fehérorosz Arina Szabalenkát.
2022.10.26. 07:17

Megvan, mikor tér vissza Rafael Nadal

A jövő heti, párizsi tornán versenyez újra csaknem két hónapos kihagyás után Rafael Nadal, a spanyolok 22-szeres Grand Slam-bajnok teniszsztárja.
2022.10.09. 15:00

Novak Djokovic: 90!

A szerb teniszező nyerte az Asztanában rendezett 1,9 millió dollár (820 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfi tornát.
2022.09.24. 19:04

Bondárék megnyerték a párosok versenyét

Bondár Anna és belga társa, Kimberley Zimmermann megnyerte a párosok versenyét a Római Teniszakadémián zajló, 115 ezer dollár (45,4 millió forint) összdíjazású salakpályás női challenger-tornán.