Dezső

sport

2022.05.21. 17:23

Charles Leclercé a pole pozíció

A világbajnoki pontversenyt vezető ferraris monacói pilóta nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamot ő kezdheti majd meg az első rajtkockából.
2022.05.21. 08:28

Pályán a Juventus és az RB Leipzig is - sport a tévében

Labdarúgás, tenisz és Forma-1 uralja a hétvége élő közvetítéseit, de kosárlabda NB I negyeddöntőt, jégkorong-vébés összecsapásokat, atlétikaviadalt, autó- és motorversenyt is kínálnak a sportcsatornák.
2022.05.18. 20:37

A Ferencváros pólósai nyerték a döntőt

Az FTC-Telekom Waterpolo nyerte a férfi vízilabda ob I 2021/22-es szezonját, miután a finálé második mérkőzésén is legyőzte a Genesys OSC Újbuda együttesét.
2022.05.18. 17:15

Eldőlt, helyettesítik-e az Orosz Nagydíjat

A Forma-1 irányítói bejelentették, hogy nem helyettesítik más helyszínen a törölt Orosz Nagydíjat, így az idei szezon a tervezett 23 helyett 22 futamos lesz.
2022.05.18. 15:32

Gulácsi Péter: most bizonyítanunk kell

Be kell bizonyítanunk, hogy képesek vagyunk címeket nyerni - nyilatkozta Gulácsi Péter, az RB Leipzig labdarúgócsapatának kapitánya a szombati Német Kupa-döntőről.