Infostart.hu
eur:
355.19
usd:
308.3
bux:
133528.69
2026. június 11. csütörtök Barnabás

Talmácsi: Most a csuklóm a legfontosabb

Utolsó idei tesztnapján vett részt Talmácsi Gábor, aki 250 köbcentis gyári Aprilia-motorjával ezúttal 45 kört tett meg Valenciában.

A hétfőinél hűvösebb időben az Aspar Team pilótái a beállításokra összpontosítpttak. Talmácsi Gábor 0.1 másodperccel elmaradt a spanyol Alvaro Bautistától, a francia Mike di Megliónál viszont 0.4 másodperccel jobb időt ért el.

A magyar motorosnak ezen a napon problémát okozott műtött csuklója, a kezeléseket a télen folytatni kell a teljes gyógyulás érdekében.

"Nagyon elégedett vagyok a két napos munkánk eredményével. Úgy fejeztük be a tesztelést, hogy nem kell télen azon agyalnunk, hogy bajban vagyunk az ideális beállítások megtalálása tekintetében.. Egy jó tesztelésen vagyunk túl. Tudjuk az irányt, hogy mire van szükségünk, tudjuk a beállításokat is, csak ezeket már nem tudtuk kipróbálni" - összegzett Talmácsi.

"Lényegében az gondolom, hogy az 1 tizedes lemaradásom csapattársamtól, Bautistától jó eredmény. Egy jót motoroztam, nagyon kényelmes a motor, érzem a motort. Van még mit állítani rajta, de tudjuk, hogy min és mit kell változtatnunk a javulás érdekében, csak már nem akartunk a mai nap végén kapkodni. Nyugodtan megyek a téli pihenőre, mely során a csuklóm helyrehozása lesz a legfőbb cél" - tette hozzá a gyorsasági vébé 2007-es szezonjának nyolcadlitetes bajnoka.

Címlapról ajánljuk
Örülhetnek a napelemesek: meghosszabbította a lakossági pályázat határidejét a kormány

Örülhetnek a napelemesek: meghosszabbította a lakossági pályázat határidejét a kormány

Megkönnyebbülhetnek, akik már megkezdték a lakossági napelemes beruházásukat, de bajban voltak a június 15-i határidő miatt, mert szeptember 30-ig befejezhetik a beruházást, mert meghosszabbította a kormány a határidőt.
inforadio
ARÉNA
2026.06.11. csütörtök, 18:00
Dénes Ferenc sportközgazdász
Dénes Tamás az InfoRádió főmunkatársa, futballtörténész és -szakíró
Tisza-kormány: fontos döntéseket hozott a kabinet

Tisza-kormány: fontos döntéseket hozott a kabinet

A kormány csütörtökön tájékoztatót tart a szerdai kormányülésen hozott döntésekről. A kabinet egyebek mellett meghosszabbítja a babaváró hitelnél alkalmazott gyermekvállalási haladékot és a Diákhitel1 kamatstopját, elindítja a kórházi klímarendszerek felújítását célzó programot, valamint felülvizsgálja a mohácsi Duna-híd beruházását. Emellett szó esett az uniós források megszerzését célzó korrupcióellenes és igazságügyi intézkedésekről, valamint a jövő heti brüsszeli EU-csúcsról is, ahol Magyar Péter miniszterelnök a magyar érdekek képviseletét ígérte.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×