Infostart.hu
eur:
385.19
usd:
328.51
bux:
121282.66
2026. január 21. szerda Ágnes
Nyitókép: Pixabay

Csapkod majd a tavasz a hosszú hétvégén: lesz eső, szél és napsütés is

A hosszú hétvége egyik napja esős és hűvös lesz, a másik kettő szeles.

Szombat napközben napos időre van kilátás gomoly- és fátyolfelhőkkel. Hajnaltól már csak a déli határszélen lehet csapadék, szombat napközben pedig csapadék már nem valószínű.

A déli, délnyugati szél a Dunántúlon és az Északi-középhegység területén időnként megerősödik, helyenként viharos közeli széllökések is előfordulhatnak.

A hőmérséklet legalacsonyabb értéke általában 0 és 5 fok között valószínű, de az északi völgyekben gyenge fagy is lehet.

A hőmérséklet legmagasabb értéke szombaton 11 és 16 fok között várható.

Vasárnap az eső válik főszereplővé, hétfőn pedig újra napos idő várható, sok széllel:

Címlapról ajánljuk
Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.
Hirtelen nagy a pánik a piacokon - Mi folyik itt, megint Trump áll a háttérben?

Hirtelen nagy a pánik a piacokon - Mi folyik itt, megint Trump áll a háttérben?

Rég látott leolvadást tapasztalhattak a keddi kereskedésben a befektetők. Nagyon úgy tűnik, hogy ezúttal is a geopolitikai fejlemények határozzák meg a befektetők hangulatát és Donald Trump amerikai elnök megint hathatósan tett (Grönland, vámok, új kereskedelmi háború) azért, hogy hivatalba lépésének első évfordulóján emlékezzenek rá, a piacok és a befektetők egyaránt. A részvényeket mindenhol adták a befektetők, a volatilitást jelző index látványosan megmozdult, a dollárt ütni kezdték, az amerikai kötvényhozamok emelkednek, az arany új csúcsra menetelt. A "Sell America" kereskedési stratégia megint felsejlik, ilyen legutóbb tavaly áprilisban történt, Trump vámbejelentéseinek idején.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×