Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
Az Erzsébet-kilátó a ködbe burkolózott János-hegyen, a Normafa felől fotózva 2015. december 27-én.
Nyitókép: MTI/Bruzák Noémi

Havazás és eső szombatra, aztán egy kis napsütés is jöhet

Vasárnap lesz nagy változás, szombat estig folytatódik a borult, párás, néhol ködös idő. Jön hó is, és nem csak a hegyekben.

Túlnyomóan borult, párás időre van kilátás, csak szombat késő délutántól, estétől kezd el északnyugat, észak felől szakadozni, csökkenni a felhőzet.

Szitálás, a fagyos tájakon ónos szitálás előfordulhat, a hegyvidéki területeken esetleg szemcsés hó is hullhat. Hajnaltól aztán a szitálás mellett elszórtan, legnagyobb eséllyel az ország északkeleti régiójában fordulhat elő hószállingózás, havazás, átmeneti havas eső, főként délebbre gyenge eső is lehet. Többnyire gyenge vagy mérsékelt marad a légmozgás.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -2 és +2 fok között alakul.

A legmagasabb nappali hőmérséklet szombaton -1 és +5 fok között várható.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Az amerikai elnök teljes olajblokádot hirdetett Venezuela ellen, hadihajókkal zárná el az ország fő bevételi forrását. Szakértők szerint a gazdasági nyomás egyedül nem biztos, hogy elég lesz a rendszer megdöntéséhez.

Az EU nem ezt az utat tervezte Ukrajna támogatására - Merz ennek ellenére elégedett

A zárolt orosz vagyon érintetlen maradt, a tagállamok három kivétellel Ukrajna 90 milliárd eurós támogatásában állapodtak meg. Legalábbis a nyilvánosság előtt ezzel a német kancellár is elégedett volt, noha az eredményhirdetésig az ellenkezőjét remélte.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×