Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 27. szombat János
Közönség a Lóci játszik zenekar koncertjén a Fishing On Orfű fesztivál harmadik napján, 2019. június 21-én.
Nyitókép: MTI/Sóki Tamás

Kincsek maradtak az Orfűn a fesztiválozók után

A közelmúltban fejeződött be az egyik legnépszerűbb baranyai fesztivál, a Fishing on Orfű. Most indul a horgászat a talált tárgyak "osztályán"!

A fesztivál a Panoráma Camping területén zajlik, a területen összegyűjtötték az elvesztett tárgyakat. A "termésről" a bama.hu számolt be. Mint írják: kulcsok, napszemüvegek, pénztárcák, okostelefonok, telefontöltők, okosórák, e-cigik, bankkártyák, szandálok, papucsok hemzsegnek a gyűjteményben.

Volt, aki egy bélyegzőt hagyott el.

Idén többször is zivatar, zápor áztatta a fesztiválozókat, így nem meglepő, hogy esernyőkből, esőkabátokból, kardigánokból sem volt hiány.

Címlapról ajánljuk
Ilyen volt a világ 2025-ben
Háború, halál, béke

Ilyen volt a világ 2025-ben

2025-ben egy hosszú ideje óta tartó háborút sikerült befagyasztani, egy másik azonban – a béketervek ellenére – még a fegyverszünetig sem jutott. Körképünkben nem csak a világpolitikát meghatározó fegyveres konfliktusokat, de az év más fontos nemzetközi történéseit is áttekintjük.

Inváziós fajok támadása: durva következménye lesz, ha csak akkor cselekszünk, amikor már ég a ház

Amikor egy idegen állat- vagy növényfaj megtelepszik Magyarországon, hajlamosak vagyunk csak ökológiai problémaként gondolni rá, pedig a számlát nem a természet, hanem a gazdaság fizeti. Fertő Imre, a Budapesti Corvinus Egyetem Fenntartható Fejlődés Intézetének professzora az InfoRádióban azt mondta, az igazi veszteség sokszor olyan „láthatatlan” tételekben rejlik, mint a romló vízminőség vagy az eltűnő fajok, ezért fontos a minél gyorsabb cselekvés, továbbá mérsékelni kell az okozott károkat, negatív hatásokat.
VIDEÓ
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×