Infostart.hu
eur:
364.99
usd:
313.53
bux:
149572.14
2026. augusztus 28. péntek Ágoston

Medvevadászat a nappaliban

Családi háza nappalijában vadászhatott medvére - bár nem éppen kedvére - egy férfi Alaszkában a fivérével.

Amikor a két férfi hazaért, elsőként azzal szembesültek, hogy betört a ház ajtaja, azután a nappaliból egy fiók összetörésének zaja hallatszott. Mint kiderült, egy feketemedve garázdálkodott a lakásban.

A testvérpár puskát és pisztolyt ragadott, majd pedig amikor a mackó ellenségesen közeledett hozzájuk, lelőtték.

A tetemet a rendőrség segített kicipelni pokrócba csavartan az anchorage-i házból.

A testvéreket a történtek ellenére is szerethetik a medvék, mert nem sokkal később egy másik példány a fivér házának verandáját látogatta meg. Ezt a mackót azonban nem kellett lelőni, magától eloldalgott.

Az első egyébként elég élelmes volt: a konyhában ki tudta nyitni a hűtőszekrényt, amelyből egy mirelitcsirkét zsákmányolt, köretként pedig némi kenyeret majszolt hozzá.

Címlapról ajánljuk
Tisza-kormány: megválasztották Unger Annát, Magyar Pétert söpri el a népharag

Tisza-kormány: megválasztották Unger Annát, Magyar Pétert söpri el a népharag

Pénteken megválasztották Unger Annát a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési Hivatal vezetőjének. A helyzetet azonban bonyolítja, hogy már jelöltként sokan támadták a másik aspiránst, Ligeti Miklóst, a Transparency International Magyarország jogi igazgatóját támogatva. Ezen kivül pedig az Országgyűlésben Magyar Péter új törvényeket és átfogó felülvizsgálatot helyezett kilátásba őszre, hogy az elszámoltatás gyorsan végbemehessen, ne kelljen rá hat évet várni. A miniszterelnököt is sokan támadják Unger megválasztása miatt, így eddigi legkomolyabb közfelháborodással találja szembe magát kormányfőként. Lázár János korábbi beruházási miniszter ellen nyomozás indult, valamint több másik korrupciógyanús ügy is felszínre került az elmúlt napokban.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×