Infostart.hu
eur:
386.78
usd:
332.11
bux:
120651.59
2026. január 14. szerda Bódog
Nyitókép: pixabay.com

Bozótvágó kés, bezárkózás - Hamar véget ért egy soroksári családi dráma

Az egyiptomi férfit elfogták.

Elfogtak egy férfit, aki bozótvágó késsel fenyegetőzve, kislányával zárkózott be egy családi házba Soroksáron - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu-n.

Azt írták: a férfi még délelőtt jelent meg volt élettársa házánál a bozótvágó késsel. A rendőrséget a rémült asszony értesítette, akinek sikerült kimenekülnie, a férfi viszont a gyerekkel együtt bezárkózott. Mivel félő volt, hogy kárt tesz a nyolcéves kislányban, a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége behatolt a házba. A gyereket sérülés nélkül hozták ki, majd elfogták a 41 éves, egyiptomi állampolgárságú férfit.

Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság személyi szabadság megsértése miatt indított eljárást, a férfit jelenleg kórházban őrzik - közölte honlapján a rendőrség.

Címlapról ajánljuk
Asztal köré ül Grönland, Dánia és Amerika – A szakértő szerint a legbonyolultabb a sziget eladása lenne

Asztal köré ül Grönland, Dánia és Amerika – A szakértő szerint a legbonyolultabb a sziget eladása lenne

A Fehér Házban egyeztet Grönland helyzetéről az amerikai, a dán és a grönlandi külügyminiszter, a dán és a grönlandi fél célja, hogy a megbeszéléseket a „tárgyalószobába terelje”, ahol az érintettek közvetlenül, szemtől szemben beszélhetnek egymással. A tárgyalásokról Németh Viktória külpolitikai elemző, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatója beszélt az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.01.15. csütörtök, 18:00
Káel Csaba
a Müpa vezérigazgatója, filmügyi kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×