Infostart.hu
eur:
385.3
usd:
328.42
bux:
0
2025. december 31. szerda Szilveszter
fotó: DoriNita Családi Farm
Nyitókép: DoriNita Családi Farm

"Férjet" vesznek félmillió forintért Jillnek

Félmillió forintot adtak össze Jillnek, a párja nélkül maradt móri kengurunak.

Mint arról az Infostarton is beszámoltunk a Jack névre hallgató hím kenguru elpusztult az elszökése után. Jillnek hívták a párját, amely egyedül maradt és azóta sem volt hajlandó táplálkozni.

A feol.hu most arról ír, hogy adománygyűjtésbe kezdett a Dog Plusz Egyesület és összejött félmillió forint, ezen pedig tudnak venni új társat a búskomor kengurunak.

György Anita, a farm tulajdonosa, örömtől könnyes szemmel nyilatkozott a lapnak. "Teljesen meg vagyok hatódva a hatalmas összefogástól a szeretettől". Augusztus 20-án, aki nálunk járt láthatta, hogy Jill nem jó kedvű, gyakorlatilag egy helyben gubbaszt. Szerencsére meg van az összeg, így remélhetően

néhány napon belül elkezdődhet az összeszoktatás új párjával.

Terveim szerint már a hét második felében ez megvalósulhat" - fogalmazott a boldog gazda.

A kiszemelt állat pedig nem más, mint Tyson, aki egy fehér kenguru.

Címlapról ajánljuk
Az év utolsó éjszakáján sem álltak le a támadások: lángokban Odessza és az orosz olajfinomítók - Háborús híreink szerdán

Az év utolsó éjszakáján sem álltak le a támadások: lángokban Odessza és az orosz olajfinomítók - Háborús híreink szerdán

Az év utolsó éjszakáján is zúgtak a drónok Ukrajna felett: az oroszok Odesszát, az ukránok Krasznodár Kraj olajfinomítóját és az orosz főváros áramfejlesztőit támadták. Továbbra is áll a bál a Vlagyimir Putyin elnöki rezidenciáját ért állítólagos ukrán támadás miatt: bár Moszkva mindezidáig semmilyen érdemi bizonyítékot nem szolgáltatott, Donald Trump állítólag nagyon dühös a fejlemények miatt. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfontosabb híreivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×